Agencja reklamowa współpracuje z drukarnią przy druku książek

Ostatnio zatrudniłam się w agencji reklamowej, która jest u nas w Krakowie nawet całkiem znana. W sumie to zależało mi na tej pracy i się bardzo cieszę, że mnie przyjęli.

Druk książek na dobrym papierze

druk książekZ naszą agencją współpracuje drukarnia, która mieści się w budynku obok i wykonują tam nawet sprawdzony przez wielu druk książek w Krakowie na bardzo dobrym papierze. Ja często odwiedzam tę drukarnię, ponieważ szef zleca mi druk katalogów dla naszych klientów oraz druk folderów. Dane zawsze mam na pamięci zewnętrznej. Początkowo miałam zupełnie inne zajęcia w tej firmie, ponieważ z uwagi na brak doświadczenia nie mogłam wykonywać pewnych obowiązków. Bardzo szybko się wdrożyłam i już po miesiącu mogłam samodzielnie pracować. Drukarnia, która z nami współpracuje należy do przyjaciela naszego szefa. Zawsze mamy tańszy druk katalogów, które tam zanoszę i dzięki temu możemy wprowadzić konkurencyjne stawki dla naszych klientów. Zapewnia to nam dużo zleceń i firma zatrudniła więcej pracowników. Zanim przeprowadziłam się w ogóle do Krakowa, to mieszkałam na wsi, gdzie nie było dla mnie żadnego ciekawego zajęcia. Uznałam, że skoro zrobiłam studia, to trzeba je wykorzystać i wyruszyłam do Krakowa. O naszej agencji słyszałam jeszcze na studiach. Wiele osób zachwalało to miejsce. Drukarnia, która z nami współpracuje również jest znana, bo słyszałam, że robią najlepszy druk książek w całym Krakowie. W czasie nauki nawet nie sądziłam, że praca w tej agencji będzie dla mnie realna. Ale postawiłam sobie to za cel i udało mi się. W agencji pracuje dużo młodych osób i mamy fajne relacje.

Poza tym drukarnia, z którą współpracujemy zatrudnia Alicję, która robi dla mnie druk folderów. Bardzo ją polubiłam i sądzę, że na pewno się z nią zaprzyjaźnię. Dobrze, że mieszkam w Krakowie, bo moje życie się zmieniło.