Andrzej a firma rekrutacyjna

Nie wierzę w działalność miejsc typu agencja pracy tymczasowej, Wiele razy korzystałem z usług takich miejsc i po dziś dzień jestem bezrobotny. O wiele bardziej cenię sobie urząd pracy. Skończyłem ledwo gimnazjum więc prace, które mnie głównie interesują to prace fizyczne.

Firma rekrutacyjna ją zatrudniła

firma rekrutacyjnaCo prawda firma rekrutacyjna często się do mnie odzywa, ale zazwyczaj jest to związane z wyjazdem za granicę, a ja mam chorą matkę i nie mogę wyjechać bo muszę się nią tu zajmować. Dlatego całą sytuacja jest trochę dramatyczna. Moja koleżanka brała udział w zjawisku outsourcing pracowniczy i zaczęła pracować w miejscu gdzie musi pozyskiwać nowe osoby, właśnie głównie do pracy fizycznej. Od tamtej pory ciągle mam jakieś zajęcia. Nie tylko ciężkie przy remontach czy przy wnoszeniu mebli. Siadały mi już plecy. Mam pracę na przykład przy zbiorze owoców i warzyw, w szklarniach. Poznałem bardzo dużo osób dzięki temu. Nie ukrywam, że spotkałem tam też swoją żonę. Pracowała przy zbiorze orchidei. Popularna firma rekrutacyjna, która ją zatrudniła zatrudniała jeszcze trzydzieści innych osób i to wielkie szczęście, że nasze stanowiska stanęły jedno obok drugiego i mieliśmy okazje się poznać. Moja żona też to może zrelacjonować. Oczywiście, że mogę. Ja tu trafiłam poprzez outsourcing kadrowo-płacowy. Zmienili mi stanowisko, moje w sumie zdegradowali. Nie miałam pracy w tamtej mojej firmie gdyż wszystkie moje obowiązki przerzucili na kogoś innego. W ten sposób szybko musiała znaleźć dodatkowe źródło utrzymania. Kiedy poznałam Andrzeja była wniebowzięta. Każde z nas miało swoje przejścia, ale też każde z nas wiedziało, że to coś szczególnego. Postanowiliśmy zacząć się spotykać i wzięliśmy szybki ślub. Pomagamy sobie teraz przy chorych rodzicach i zdajemy sobie sprawę z tego, że we dwójkę jest zwyczajnie o wiele łatwiej.

Nie tylko emocjonalnie, ale też zwyczajnie finansowo. Andrzej ma czwórkę dzieci z pierwszego małżeństwa, ja mam syna i córkę. Dzieci się w miarę dogadują, a my powoli stajemy na swoim. Postanowiliśmy, że otworzymy firmę.