Bezpieczna depilacja laserowa we Wrocławiu

Usuwanie zbędnego owłosienia, zwłaszcza dla kobiet, jest utrapieniem. Włoski bardzo szybko odrastają i powodują dyskomfort. Aby zachować w pełni gładkie ciało kobieta musi sięgać po maszynkę do golenia średnio co dwa dni, a czasem nawet codziennie. Coraz częściej o wygląd swojego ciała dbają również mężczyźni. Usuwają oni nie tylko włosy na twarzy, ale również z innych części ciała.

Co to jest depilacja laserowa?

depilacja laserowa we WrocławiuDla osób, które chcą na stałe pozbyć się problemu polecana jest depilacja za pomocą lasera. Jest to metoda dzięki której owłosienie znika na zawsze. Światło lasera uszkadza macierz, czyli miejsce w którym rozwija się włos. Dzięki temu włosy nie mogą odrastać. Zabieg depilacji powinien być wykonywany jedynie w specjalistycznych gabinetach kosmetycznych. Chociaż na rynku dostępne są domowe lasery to nie działają one jednak tak skutecznie. Depilacja laserowa we Wrocławiu gwarantuje, że po około trzech miesiącach wykonywania regularnych zabiegów, włosy na ciele nie odrastają aż w 98 procentach. Działanie lasera jest w pełni bezpieczne dla organizmu. Oczywiście przed samym zabiegiem należy skonsultować się ze specjalistą ponieważ istnieje kilka przeciwwskazań do jego wykonania. Na usuwanie owłosienia tą metodą nie powinny decydować się kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią. Przeciwwskazaniem są również wszelkie choroby skóry. Laser może podrażnić wrażliwe miejsca objęte bielactwem lub łuszczycą.

Przed zabiegiem należy wyleczyć wszelkie skaleczenia i otarcia skóry oraz reakcje alergiczne jak wysypki na skórze. Depilacja jest bezpiecznym zabiegiem, ale podstawą jest dbanie o bezpieczeństwo każdego pacjenta. Dlatego na wszelkiego typu zabiegi należy decydować się dopiero kiedy będziemy w pełni zdrowi. Osoba wykonująca zabieg powinna poinformować nas o wszystkich zasadach.