Bezzbożowe karmy dla zwierząt

Bez względu na to jakie zwierzę mamy w domu, to musimy o nie dbać tak jak o każdego domownika. Psy wymagają regularnych wizyt u weterynarza i podawania odpowiedniej karmy, która poza odżywianiem, zadba o zdrowie pupila. 

Gdzie kupimy bezzbożową karmę dla psa? 

bezzbożowa karma antyalergiczna dla psówNiektóre domowe zwierzęta mają bardzo wrażliwe żołądki i nie mogą jeść tego wszystkiego co inne. Pomimo, że nie mogą nam tego powiedzieć, to widać po nich, że coś im dolega. Najczęstszym objawem alergii u psów jest wysypka na skórze, wypadająca sierść, czy brak apetytu. Bezzbożowa karma antyalergiczna dla psów została stworzona z myślą o wrażliwych żołądkach naszych czworonogów. Jest to pełnowartościowa karma w formie suchej, lub mokrej. Sucha składa się z wyselekcjonowanych kawałków mięsnych i dodatków warzywnych. Zamiast makaronu, który jest głównym źródłem węglowodanów w większości rodzajów pożywień dla zwierząt, zastosowano słodkie ziemniaki, które mają łatwo przyswajalną formę przez układ trawienny zwierząt. Karma jest wolna od glutenu, laktozy, cukru i soli, dlatego nie uczula delikatnych żołądków zwierząt. Spożywanie przez psa takiej karmy powinno być skonsultowane z lekarzem weterynarii, gdyż nie każdą karmę może jeść pies przez cały czas. Zawsze po wprowadzeniu nowej karmy, trzeba obserwować zwierzę, czy nie wykazuje niepokojących objawów, ponieważ nie każdemu psu będzie służyć ta sama antyalergiczna karma. Jej dawkowanie należy uzależnić od wagi psa i aktywności w ciągu dnia, aby na bieżąco uzupełniać poziom węglowodanów.

Karmy bezzbożowe są przeznaczone dla dorosłych psów, które cierpią na nietolerancje pokarmowe. W sprzedaży są dostępne różne smaki, w skład których wchodzą wysokiej jakości kawałki mięsne, posiadające dużą zawartość potrzebnego psom białka.