Bona mega – podłoga musi lśnić

Podłoga w każdym domu może być wykonana z rożnych materiałów. Najczęściej jednak spotkać można podłogę, która jest wykonana z paneli podłogowych, z drewna czy z terakoty. Zależnie od tego, jaką mamy podłogę w domu, to stosować będziemy różne preparaty, dzięki którym nasza podłoga będzie lśniła.

Bona mega do parkietu

bona megaPodłoga w domu powinna być nie tylko odkurzana, ale również musimy ją myć. Do tego służą specjalne płyny do mycia podłóg. Po tej czynności, nie można zapominać o konserwacji. Można to wykonać poprzez pastę do podłóg. Jednak ostatnio na rynku można znaleźć specjalne lakiery do podłóg. Przykładem może być bona traffic hd. Taki lakier, nie tylko zakonserwuje podłogę w naszym mieszkaniu, ale także spowoduje, ze będzie ona pięknie błyszczała i wyglądała jak nowa. Bona traffic idealnie nadaje się do parkietu, czy do podłóg wykonanych z drewna. Podobnie jest, jeśli chodzi o lakier z serii najlepszy bona mega. Dzięki temu, że właśnie te produkty stają się coraz bardziej popularne, to zwykłe pasty, do pasowania podłóg przechodzą po prostu do lamusa. Niektórzy do czyszczenia oraz konserwacji podłóg wybierają olej do blatów kuchennych. Oczywiście należy wybierać olej, który jest przeznaczony do blatów wykonanych z drewna czy laminam. Do blatów kuchennych wykonanych z kamienia, stosuje się inne lakiery. No chyba, że nasza podłoga jest również wykonana z kamienia. Olej osmo, niby przeznaczony do blatów, jednak podłogę także nim zakonserwujemy. Cena takiego oleju nie jest wysoka. Dlatego polecany jest on dla każdego. Utrzymanie podłogi w czystości nie jest trudnym zadaniem, jedynie należy wybrać odpowiednie preparaty, które nam w tym pomogą.

Samą wodą byśmy za dużo nie zdziałali. Na szczęście w sklepach bez problemu zakupimy specjalne środki, w tym lakiery i oleje do podłóg.