Chcę kupić koledzę shishę i sprawdzam ceny

Pawła poznałam w zeszłym roku. Jest to najlepszy kumpel mojego obecnego chłopaka. Jego dziewczyna jest także bardzo sympatyczna, jednak to z Pawłem mamy bardzo dobre relacje i świetnie się dogadujemy. Dlatego chcę mu kupić wyjątkowy prezent.

Cena shishy, którą kupiłam jest bardzo atrakcyjna

cena shishyPaweł w tym roku obchodzi swoje dwudzieste piąte urodziny i organizuje imprezę dla wszystkich znajomych. Paweł ma ich na prawdę sporo, więc szykuje się impreza w ogromnym gronie. Początkowo miałam mnóstwo pomysłów na prezent dla Pawła, ale zdecydowałam, ze kupię mu sziszę. Dowiedziałem się dokładnie jaka jest cena shishy, żeby oszacować swoje możliwości finansowe. Znalazłam na prawdę świetny sklep u nas w centrum Bydgoszczy, gdzie cena shishy była niska a sam produkt bardzo dobry jakościowo. Paweł ma w domu jakąś fajkę wodną, ale wiem, że jej nie używa, bo coś jest niesprawne. Skoro jeszcze tego nie naprawił to nowa szisza na pewno będzie idealnym prezentem dla niego. Ja tez paliłam fajkę wodną i bardzo to lubię. Na pewno nie raz się z Pawłem spotkamy wszyscy razem, aby zapalić. Kiedy już kupiłam sziszę i ją zapakowałam do zadzwoniłam do Pawła dziewczyny. Powiedziałam jej jaki prezent przyszykowałam dla jej chłopaka i ona była zachwycona. Mój chłopak zawsze daje mi wolną rękę w takich sprawach i wiedział od razu, że prezent, który wybiorę dla Pawła będzie bardzo dobry. W dniu urodzin nie mogłam się doczekać jego reakcji. Na pewno mój prezent najbardziej będzie mu się podobał ze wszystkich.

Kiedy Paweł rozpakował mój prezent to od razu było widać, że jest bardzo zadowolony. Wiem, że prezent, który kupiłam jest najlepszym jaki dostał. Paweł od razu odpalił fajkę wodną i częstował wszystkich swoich gości. Było bardzo fajnie na imprezie.