Chrzciny w restauracji

Narodziny naszego syna były wielkim wydarzeniem zarówno dla mnie i małżonki, jak i dla całej naszej rodziny. Jako że jesteśmy wierzący, po paru miesiącach życia dziecka postanowiliśmy zorganizować mu chrzciny. Nie chcieliśmy, by przyjęcie odbyło się w naszym domu, ponieważ jesteśmy bardzo zajętymi ludźmi. Postanowiłem więc z małżonką zorganizować je w dobrej, krakowskiej restauracji.

Organizacja chrzcin w restauracji

znana restauracja na chrzciny w krakowiePojawienie się na świecie Kacperka było naprawdę wielkim wydarzeniem w moim życiu. Poczułem autentyczne spełnienie. Możliwość trzymania na rękach własnego dziecka to coś naprawdę pięknego. Uczucie, którego życzę każdemu. Jako że jesteśmy ludźmi wierzącymi, postanowiliśmy po paru miesiącach zorganizować małemu chrzciny. Przyjęcie mieliśmy zamiar zrobić nie u siebie w domu, a w restauracji. Wynika to z tego, że razem z małżonką mamy dużo innych obowiązków. Dlatego też obiektem naszego zainteresowania stała się znana restauracja na chrzciny w Krakowie. Skontaktowałem się z jej menadżerem, by ustalić szczegóły. Podałem liczbę osób i ustaliłem menu, które wcześniej rzecz jasna przedyskutowałem z małżonką. Miałem nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i wspólnie z zaproszonymi gośćmi będziemy mogli świętować ceremonię chrzcin naszego synka. Restauracja była bardzo polecana przez Internautów, dlatego też głęboko wierzyłem w sukces tego przyjęcia.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od chrzcin i przyjęcia wydanego z tej okazji, jesteśmy bardzo zadowoleni z małżonką, że przyjęcie zorganizowaliśmy w restauracji. Krakowska restauracja doskonale sprostała naszym wszystkim oczekiwaniom. Zarówno my, jak i nasi goście, byliśmy bardzo zadowoleni z gościnności i poziomu podanych dań. Wszystko było na najwyższym poziomie.