Ciekawe gadżety reklamowe do samochodu

W celu pozyskania nowych odbiorców wiele przedsiębiorstw decyduje się na udział we wszelkiego rodzaju wydarzeniach branżowych. Takie eventy stanowią doskonałą okazję do nawiązania bezpośredniego kontaktu z potencjalnie zainteresowanymi ofertą klientami oraz kontrahentami. Niemniej jednak żeby jak najlepiej przygotować się do takiego wydarzenia należy przede wszystkim zadbać o zaplecze logistyczne.

Najpopularniejsze zapachy do samochodu

kwiatowy zapach samochodowy z logo firmyDotyczy to materiałów reklamowych takich jak ulotki, broszury czy katalogi. Oprócz tego w obrębie stoiska często rozdawane są również drobne upominki czy gadżety. Ostatnio bardzo popularny jest kwiatowy zapach samochodowy z logo firmy, które może być naniesione na zawieszkę. Warto wspomnieć, że w zależności od potrzeb logo może być nadrukowane w pełnym kolorze lub w jednym. Zleceniodawca ma możliwość wyboru spośród gotowych szablonów, które pozwalają produkować zawieszki. Pozwala to doskonale dobrać kształt zapachu do kształtu produktu, który ma promować. W przypadku, gdy żaden z dostępnych szablonów nie jest odpowiedni możliwe jest przygotowanie unikalnego wykrojnika za dodatkową dopłatą. Jeśli chodzi o koszty przygotowania takich gadżetów to zależą one przede wszystkim od zamówionej ilości. Im większy wolumen jest zamówiony tym lepszy rabat może być przyznany. W ten sposób maleje koszt jednostkowy.

Należy jednak zwrócić uwagę przede wszystkim na sugerowany okres przechowywania produktu. W przypadku zawieszek jest to przeważnie od kilku miesięcy do roku. W tym czasie należy rozdać wszystkie dostępne egzemplarze. Jak widać obecnie coraz więcej przedsiębiorstw poszukuje niestandardowych sposobów, które pozwalają skutecznie promować swoją działalność. W ten sposób podmioty te są w stanie pozyskać nowe rynki zbytu oraz nawiązać kontakty biznesowe.