Decyzja o wynajmie namiotów bankietowych

Czasami różne firmy organizują eventy okolicznościowe, czyli takie wydarzenia mające na celu promocję danej marki na przykład. U nas właśnie taka impreza miała mieć miejsce, i moją rolą był wynajem hal namiotowych, na których to wszystko miało się odbyć, oraz organizacja wszystkiego.

Hale namiotowe są tanie i pojemne

wynajem hal namiotowych'Ogromna odpowiedzialność na mnie spadła i trochę się denerwowałam, bo to moje pierwsze takie poważniejsze obowiązki, chyba zaczęli mnie już powoli doceniać. Miałam też na głowie wynajem namiotów, i miałam nadzieję, że wszystko załatwię w jednym miejscu. Bo jak znalazłabym już jakieś odpowiednie miejsce, to ciężko potem przewozić takie bankiety namiotowe z miejsca na miejsce, kolejny obowiązek. Więc ostatnimi dniami obdzwaniałam różne firmy, i spędzałam nad tym naprawdę dużo czasu. Znalazłam ofertę gdzie był wynajem namiotów weselnych i zapytałam, czy one jakoś specjalnie różnią się od takich zwykłych. Odpowiedziano mi, że nie, najwyżej tam nie zamontują kilku ozdób i nawet będę miała z tego tytułu taniej, super. Dlatego te namioty bankietowe udało się już załatwić na drugi dzień. Była jeszcze tylko kwestia dogadania kilku szczegółów, a mianowicie jedzenia. Bo to podstawa w takich imprezach. Zastanawiałam się, czy mają też namioty cateringowe już od razu, i czy na miejscu, gdzie miałam najlepszy wynajem hal namiotowych będzie jakaś osoba, która może serwować jedzenie, albo chociaż ustawić jakieś zimne przekąski, żeby było z głowy. Cieszyłam się, bo wszystko udało się załatwić w jednym miejscu. Byłam uradowana i zadowolona, że teraz wszyscy tak idą ludziom na rękę.

Z głowy miałam więc i przygotowywanie kelnerek, i zamawiania jedzenia z innej restauracji. Wydaje mi się, że podołałam swojemu zadaniu, i mam nadzieję, że szef to doceni i zobaczy, że nadaję się do takiego organizowania.