Dobry laktator Lovi

 

Dla  młodej, niedoświadczonej mamy, pierwsze chwile z dzieckiem mogą być trudne. Największe problemy stwarza karmienie, któremu prawe zawsze towarzyszą jakieś większe lub mniejsze komplikacje. Choć kobiecy organizm sam sobie radzi z nimi, to nie jest to łatwy czas.

Czy zakup laktatora jest konieczny?

laktator loviWiele mam jeszcze przed porodem, decyduje, że będzie karmić wyłącznie piersią i nawet nie myśli o zakupie butelek, smoczków czy nawet laktatorów. Jednak z czasem może się okazać, że nie jest tak pięknie jak miało być. Choć kobiety system laktacyjny naturalnie się dostosowuje do potrzeb dziecka, to zanim to nastąpi, najczęściej mija kilkadziesiąt godzin lub nawet kilka dni. Czasem piersi są przepełnione pokarmem, a dziecko nie chce jeść lub mama nie ma możliwości przystawienia go do piersi. W takich chwilach niezastąpiony jest laktator Lovi, który możemy kupić w wersji ręcznej lub elektrycznej. Ręczny model jest idealny jeżeli chcemy raz na czas go użyć lub zabrać w podróż. Natomiast elektryczny będzie idealny, jeżeli planujemy go codziennie używać, gdyż jest wydajniejszy i mocniejszy. Laktatory składają się z butelki, uszczelki i kilkuczęściowej nakładki, którą przykłada się do piersi. Szybko i bez bólu można odciągać pokarm dla dziecka, który potem można mu podać w butelce ze smoczkiem. Jest to bardzo praktyczne i skuteczne urządzenie, które warto kupić, bo nigdy nie wiadomo kiedy się przyda. Ceny laktatorów firmy Lovi są mocno zróżnicowane i zależą przede wszystkim od modelu.

Za najtańszy laktator trzeba zapłacić około pięćdziesięciu złotych i będzie to ręczny model. Najdroższe są laktatory elektryczne, gdyż mogą kosztować kilkaset złotych. Są one bezpieczne i łatwo jest je rozkręcić i dokładnie wyczyścić oraz wysterylizować.

Więcej na stronie https://ekoo.pl/Laktatory-c1166