Dostałam garnek od znajomych

 

Kiedy wróciłam do kraju na stałe to wszyscy znajomi byli bardzo zadowoleni. Mieliśmy ograniczone kontakty i miałam wiele do nadrobienia. Kiedy wynajęłam mieszkanie w centrum to wszystkich do siebie zaprosiłam. Musiałam odświeżyć wszystkie relacje.

Komplet trwałych garnków w prezencie od znajomych

trwałe garnki z powłoką KINGHOFFNawet nie spodziewałam się, że wszyscy przyjdą na imprezę, ale miło się zaskoczyłam, ponieważ nie zabrakło nikogo. Co było ciekawe, dostałam od nich nawet prezent. Majka mówiła, że to i z okazji mojego powrotu do kraju, ale też z uwagi na nowe mieszkanie. Byłam zaskoczona ich pomysłem, ale z ogromną ciekawością rozpakowałam paczkę, która była wręcz ogromna. W środku były trwałe garnki z powłoką KINGHOFF i wiedziałam, że to wcale nie był taki tani prezent. Garnków w domu to ja jeszcze nie miałam, bo nie zdążyłam nic kupić. Jedzenie zamawiałam z restauracji, ale jak już dostałam w prezencie takie garnki to mogłam pozwolić sobie na pichcenie. Już następnego dnia postanowiłam pójść na zakupy i ugotować sobie w domu obiad. Lubiłam gotować i ten prezent był bardzo udany. Garnki były świetnej jakości i żadne potrawy nie przywierały do spodu podczas gotowania. Wiedziałam, że sama to bym tak porządnych garnków na pewno sobie nie kupiła i tym bardziej była zadowolona ze wszystkiego. Naturalnie zaprosiłam znowu wszystkich do siebie, żeby poczęstować ich obiadem, który sama przyrządziłam w nowych garnkach. Moje potrawy wszystkim bardzo smakowały i każdy się zajadał do oporu.

Dobrze, że wróciłam do kraju. Tutaj miałam rodzinę i znajomych. Za granicą często czułam się samotna, ale te czasy już minęły. Znalazłam sobie pracę w mieście i wiedziałam już, że żaden wyjazd za granicę nawet w przyszłości to nie wchodził w grę. W domu było najlepiej.