Efektowna i praktyczna cegła

Modnie zaprojektowane wnętrza od razu przykuwają uwagę. Asortyment w sklepach stacjonarnych oraz w sprzedaży online zaskakuje różnorodnością wzorów i kolorów. Można wybierać spośród oryginalnych mebli oraz nietuzinkowych materiałów aranżacyjnych.

Stylowe i praktyczne płytki ceglane

cegła licoJednym z nieszablonowych aspektów domowego wyposażenia mogą być oryginalne materiały dekoracyjne na ściany. Znakomity przykład stanowi cegła lico, która pasuje do wielu trendów aranżacyjnych. Taki motyw fenomenalnie odnajduje się w aranżacjach nawiązujących do minionych lat, a także w pomieszczeniach urządzanych na styl loftowy. Co ważne, płytki wykonane z lica cegły są unikalne – każda ma swój indywidualny charakter. Stąd również takie materiały na ścianę gwarantują nietuzinkowy efekt aranżacyjny. Płytki ceglane można wkomponować do pokoju dziennego, sypialni, czy do pokoju młodzieżowego. Taki akcent dekoracyjny świetnie prezentuje się również w przedpokoju oraz na korytarzu. Płytka z lica cegły wykorzystywana jest nie tylko w domowych aranżacjach, ale także w różnych obiektach użyteczności publicznej. Tego rodzaju wykończenie ścian bardzo atrakcyjnie prezentuje się w restauracjach i klimatycznych kawiarniach, a nawet w starannie dopracowanej przestrzeni biurowej. Modne płytki ceglane mogą się różnić wielkością, kształtem i odcieniem. Największą popularnością cieszą się czerwone cegły, które pasują do różnych stylów i efektownie współgrają z innymi kolorami.

W każdym domu warto zadbać o wysoką funkcjonalność i nieszablonowy design. Producenci oferują wiele ciekawych rozwiązań, które można dopasować do indywidualnych preferencji oraz specyfiki wnętrz. Wystarczy zdefiniować swoje potrzeby, aby wybrać interesujące produkty do każdego z domowych pomieszczeń.