Efektowne kryształowe żyrandole pałacowe

 

W naszym mieście od lat prowadzimy salę bankietową. Jest to idealne miejsce do organizacji różnego typu imprez okolicznościowych. Cieszymy się ogromnym zainteresowaniem jako sala weselna. Wszystko dzięki eleganckiemu stylowi, jaki nadaliśmy naszemu miejscu. Każda para narzeczeńska, która do nas trafia, zachwyca się wielkością sali oraz jej wystrojem.

Żyrandol kryształowy niczym w pałacu

żyrandol kryształowy pałacowySala jest przestrzenna, idealna na ponad stu gości, a maksymalnie może pomieścić nawet dwustu pięćdziesięciu gości. Grafik weekendowych imprez mamy zarezerwowany z ponad trzy letnim wyprzedzeniem. Jako że bardzo zależy nam na opinii naszych gości, często pytamy się o ich zdanie, czy coś by zmienili w naszej sali. Większość z nich jest bardzo zadowolona i nie wnosi żadnych zastrzeżeń. Ale ostatnio pewna młoda para zasugerowała, że idealnym dopełnieniem byłby żyrandol kryształowy pałacowy. Przyznam, że obecnie większość oświetlenia na naszej sali to typowe kinkiety, więc zasugerowanie żyrandolu bardzo nam odpowiadało. Już po kilku dniach udaliśmy się do najlepszego sklepu z akcesoriami domowymi, w którym od lat kupujemy dodatki do naszej sali. Poinformowaliśmy sprzedawców czego oczekujemy. Na dziale oświetlenie od razu wpadł nam w oko ogromny pełen kryształków żyrandol. Olśniewał on swoją wielkością i ilością mieniących się błyskotek.

Okazało się, że żyrandol można kupić od ręki. A miła obsługa zasugerowała, że może pomoc w montażu. Byliśmy miło zaskoczeni, ponieważ mąż obawiał się, że sam nie poradzi sobie z założeniem tak monumentalnego, wielkiego żyrandola. Już na drugi dzień obsługa sklepu podjechała z pomocą. Przyznam, że dzięki temu dodatkowi nasza sal jeszcze bardziej zdobyła na efektowności, a myślałam, że już nie może być piękniej.