Eleganckie i stylowe kotyliony dla rodziców

 

Wiele par zastanawia się nad tym, w jaki sposób uhonorować swoich rodziców. Dobrym sposobem na podkreślenie ich roli w całej uroczystości jest zamówienie kotylionów dla mamy i taty. Mogą to być eleganckie kokardy w błękitnym, czerwonym lub różowym kolorze. Powinny wyróżniać się na tle innych dekoracji. Kotylion dla ojca i matki powinien być większy niż dla pozostałych gości.

Dekoracyjne przypinki weselne dla mamy i taty

kotyliony dla rodzicówPodczas przyjęcia weselnego rodzice państwa młodych pełnią ważną rolę. To oni najczęściej zabawiają gości. Dlatego kotyliony dla rodziców powinny się wyróżniać spośród innych dekoracji. Polecane są oryginalne kształty i wyraziste kolory. Najczęściej na kotylionie widnieje napis z imieniem lub po prostu określenie mama lub tata. Każdy z rodziców poczuje się wyjątkowo, gdy otrzyma tak piękny i stylowy kotylion. Ważne, by były eleganckie i miały klasyczny wygląd. Różowy lub czerwony kotylion dopasuje się do strojów rodziców oraz wystroju sali weselnej. Obok kotylionów warto sprezentować rodzicom specjalne podziękowania. Mogą to być życzenia, książki pamiątkowe i wiele innych, pomysłowych dekoracji od młodych małżonków. Najbardziej jednak ucieszą rodziców szczere życzenia i prawdziwa miłość małżonków. To najwspanialszy prezent, na jaki czekają. Kotylion weselny może być świetną pamiątką z uroczystości, zarówno dla gości, jak i dla rodziców państwa młodych.

W czasie przygotowań do ślubu warto pomyśleć nad sposobem na wyróżnienie rodziców. Państwo młodzi mogą zamówić specjalne kotyliony dla ojca i matki. Każda mama i każdy tato będą szczęśliwi, gdy spotka ich na ślubie dodatkowa, miła niespodzianka w formie pamiątkowych, eleganckich kotylionów. Ten drobny gest każdemu sprawi przyjemność. Koszt kotylionów dla rodziców jest niewysoki.