Filmy dostosowane do potrzeb

Jestem nauczycielką w liceum, którzy przygotowuje uczniów do rozpoczęcia przygody z filmem. Wiem, że większość szkół preferuje jednak zdecydowanie bardziej ogólne kierunki, jednak dzięki nam wielu uczniów ma zdecydowanie większą szansę na zostanie w przyszłości aktorami, scenarzystami, reżyserami, czy też recenzentami filmowymi, nie zaniedbując jednocześnie licealnej edukacji ogólnej.

Pierwszy profesjonalny film w życiu

produkcja filmowaOstatnio wraz z uczniami stanęliśmy przed ogromnym wyzwaniem. Jeden z uczniów naszej szkoły potrzebował natychmiastowej pomocy finansowej, w związku z czym zdecydowaliśmy się na nagranie własnego filmu i wyemitowanie go w lokalnym kinie, a pieniądze ze sprzedaży biletów miały zostać w całości przekazane na cele charytatywne. Udało nam się znaleźć firmę, której domeną była właśnie produkcja filmowa i zgodziła nam się pomóc w bardzo niskiej cenie. Uczniowie byli pod wrażeniem profesjonalizmu przedstawicieli firmy. Mieliśmy styczność z fachową produkcją filmu pełnometrażowego na najwyższym poziomie. Specjaliści z firmy doskonale znali się na swojej pracy. Poinstruowali aktorów wybranych z grona naszych uczniów, jak ma wyglądać makijaż, aby dobrze się prezentował na ekranie, a także dostosowali oświetlenie i scenerię do potrzeb. Efekty okazały się naprawdę wspaniałe. Dzięki najlepszej produkcji moim zdaniem film niczym nie ustępował produkcjom, które wychodzą ze stolicy światowego kina w Ameryce.

Jestem bardzo zadowolona, że udało nam się nawiązać współpracę z profesjonalną firmą zajmującą się produkcją filmową. Przede wszystkim dzięki fachowcom z firmy udało nam się zrealizować film pełnometrażowy na naprawdę najwyższym poziomie. Na każdym etapie produkcji zwracano uwagę na wszystkie detale, w związku z czym efekt finalny jest wspaniały.