Firmy remontowe rekomendują sufity Barrisol

 

Jak zrobić sufit w nowym domu lub świeżo kupionym mieszkaniu? O to warto byłoby zapytać firm, które zajmują się remontami i wykończeniami wnętrz. Dzisiaj wszędzie robi się sufity podwieszane, ale coraz rzadziej robi się je z płyt kartonowo-gipsowych. Rozwiązaniem, które jest obecnie najmodniejsze są sufity napinane. To o wiele ładniejsza forma sufitów podwieszonych.

Sufit napinany montuje się bardzo szybko

rekomendowane sufity barrisolJeśli coraz częściej robi się sufity napinane to jest w nich takiego, że wypierają tradycyjne sufity podwieszane wykonywane z płyt karton-gips? Zalety można by opisywać w nieskończoność. Sufity napinane montuje się błyskawicznie. Wystarczy jedynie umocować do ściany specjalne prowadnice, co trwa najwyżej godzinę. Potem rozciąga się na suficie membranę, którą podgrzewa się specjalną dmuchawą. Szczególnie polecane i rekomendowane sufity Barrisol montuje się w kilka godzin i to w bardzo dużych pomieszczeniach. Szybkość montażu to jedno, ale kolejna zaleta zdecydowanie przebija wszystkie inne. Folia, którą będziemy rozciągać pod oryginalnym sufitem może być wydrukowana grafiką według naszego własnego projektu. Można oczywiście skorzystać z gotowych projektów stworzonych przez producenta, ale równie dobrze można sobie na folii nadrukować rodzinną fotografię lub zdjęcie z wakacji. Jeśli chodzi o wygląd sufitu napinanego Barissol to ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia i rozdzielczość posiadanych obrazów.

Do zalet sufitów napinanych trzeba jeszcze zaliczyć fakt, że nie ma znaczenia to, co się znajdzie nad membraną. Oryginalny sufit może być porysowany, nierówny czy nawet brudny – i tak wszystko dokładnie zasłonimy folią. Decydując się na takie rekomendowane rozwiązanie rozważmy jeszcze możliwość podświetlenia sufitu zamontowanymi diodami LED.