Fotograf na pierwszą komunię

Pierwsza komunia to dla dziecka duże przeżycie. Chrztu przecież się nie pamięta, i zna się go tylko ze zdjęć. Tutaj dla malucha to pierwsza taka ważna uroczystość religijna. Razem z kolegami i koleżankami ze szkoły dostępuje kolejnego sakramentu. Organizowana jest również uroczystość rodzinna.

Fotograf i niezapominane zdjęcia

idealny fotograf z WrocławiaSama się zajęłam większością rzeczy. Zaprosiłam dziadków córki, czyli rodziców moich i mojego męża. Była też moja siostra z rodziną, bo ma synka w tym samym wieku. Nie było to dużo pracy. Kupiłam dwa ciasta i przygotowałam nam obiad, więc zaraz po przyjęciu wszystko było do podania. Chciałam jednak, żeby Malwina miała jakąś pamiątkę z tej uroczystości. Koleżanka podsunęła mi pomysł, że może przydałby mi się idealny fotograf z Wrocławia. Zrobiłby zdjęcia Malwinie i całej rodzinie przy samej komunii, a potem jeszcze jakieś kilka zdjęć z imprezy dla rodziny. W kościele będzie fotograf ale wykona tylko zdjęcie wszystkich maluchów razem, a nie pojedynczo. Mi to nie wystarczyło. Koleżanka sama poleciła mi jednego fotografa, który wykonywał dla niej zdjęcia. Ma synka o rok starszego, więc komunię miał w zeszłym roku. Ten pomysł spodobał się zarówno mi jak i mężowi. Zadzwoniliśmy do tego fotografa i okazało się, że akurat ten termin ma wolny. Bardzo nas to ucieszyło. Dogadaliśmy się także w kwestii czasu i kosztów. Wierzyliśmy, że wszystko pójdzie dobrze. Malwinka bardzo się cieszyła na komunię. Fotograf cały czas pracował. Miał nam po tygodniu przysłać zdjęcia z imprezy.

Fotografie nam się bardzo spodobały. Malwinka jak i cała rodzina wyszła na nich dobrze, elegancko i stylowo. Widać było jak mała się cieszy, a i nawet teściowa uznała, że dobrze wyszła na zdjęciach. To najlepszy dowód, ze zdjęcia były bardzo atrakcyjne.