Fotograf ślubny z mojego miasta i emocje

Kiedyś zastanawiałam się, kim zostali ludzie z mojej podstawówki. Gdzie oni się podziali? Co robią? Wiem, że w czasach moich rodziców było to trudniejsze do stwierdzenia. Nie było jeszcze tych wszystkich portali społecznościowych i nie wiedziało się na bieżąco, co się stało z tym czy z tamtym.

Fotografia ślubna musi być pełna serca

fotografia ślubnaWtedy można było organizować różne spotkania po latach, bo nie miało się podglądu na bieżąco na życie innych. Teraz już się takich spotkań raczej nie robi, bo po co? Wszystko wiadomo z internetu. Trochę to smutne, ale tak jest. Ja na przykład z takiego portalu wiem, że mój kolega to obecnie fotograf ślubny we Wrocławiu. Znamy się od podstawówki, ale później na szkole średniej nasze drogi się rozeszły. On wyjechał do innego miasta i jakoś tak się kontakt urwał. Zawsze był moim najlepszym kolegą, a przynajmniej takim pozostał w moich wspomnieniach z czasów podstawówki i gimnazjum. Teraz wiem, że będzie dla mnie robił zdjęcia ślubne w przyszłym roku. Ma do tego prawdziwy talent jak się okazało. Zawsze był chyba nieco artystyczną duszą i wiem, że ta fotografia na ślubie wykonywana we Wrocławiu będzie pełne serca. Stara się uchwycić momenty, których inni fotografowie nie potrafią uchwycić, bo nie są tu i teraz. Trzeba mieć wyczucie, żeby złapać moment, kiedy na przykład pan młody widzi po raz pierwszy w sukni ślubnej swoją wybrankę.

Zazwyczaj jest to bardzo wzruszający moment i fajnie sprawić, żeby fotografia ślubna tę chwilę uwieczniła. Zdarza się, że pan młody uroni wówczas nawet łzę radości i zachwytu. Chciałabym mieć takie momenty zachowane.