Gdzie sprawnie usunąć nasz tatuaż?

 

Widok tatuaży już od dawna nikogo nie dziwi, i dziś dzięki ich popularności stały się po prostu przepięknymi ozdobami naszego ciała. Słowo „przepięknymi’ jest tutaj słowem kluczem, ponieważ niestety dopiero od niedawna możemy poszczycić się doskonałymi artystami wykonującymi najlepszej jakości tatuaże.

Jak bezboleśnie usunąć tatuaż?

usuwanie tatuażu SzczecinKiedy moja mama wchodziła w wiek dorosły zrobiła sobie pierwszy w życiu tatuaż. Niestety w tamtych czasach nie było w naszym państwie aż tylu doskonałych tatuażystów, a także nie istniały wówczas tak doskonałej jakości tusze oraz pigmenty, jak dziś. Wobec tego o ile tatuaż mojej mamy z początku prezentował się naprawdę bardzo pięknie, co widziałam niejednokrotnie po jej zdjęciach, tak z upływem wielu lat stracił na swoich walorach estetycznych. Mama nie chciała kryć go coverem, a po prostu się go pozbyć i wykonać profesjonalnie na nowo w dobrej jakości studiu. Umówiła się zatem na usuwanie tatuażu Szczecin posiada doskonałą klinikę w której istnieje możliwość trwałego pozbycia się nawet tak wytrzymałej ozdoby, jaką z pewnością jest tatuaż. Cały proces polega na kilku sesjach w zależności od jakości tuszu, a sam zabieg jest przeprowadzany laserowo, jednak bez obaw! Mama po powrocie z pierwszej sesji mówiła, że usuwanie tatuażu nie jest bolesne a trzeba przyznać, że ma niski prób bólu. Co więcej wspominała także, że samo wykonywanie tatuażu było mniej przyjemnym uczuciem, aniżeli jego usuwanie.

Po kilku sesjach po tatuażu mojej mamy pozostały jedynie strupki. Nie wolno ich było jednak zrywać, aby nie powstały brzydkie blizny, dlatego mamie polecono stosować specjalną maść mającą na celu zapobiegać właśnie podobnym skutkom ubocznym. Kiedy natomiast wszystko się ładnie zagoiło, po tatuażu mojej mamy nie było najmniejszego śladu. Skóra była gładka i jasna, jak gdyby nigdy nic jej w tym miejscu nie zdobiło.