Gdzie w Jeleniej Górze wyczyszczę dywan?

Mam w domu bardzo ładny, jasny, puchowy dywan. Ostatnio dosyć mocno się on pobrudził. Próbowałam go wyczyścić samodzielnie, ale nic z tego nie wyszło. Nadal nie wyglądał zbyt atrakcyjnie. Moja przyjaciółka i sąsiadka zapytała się mnie, dlaczego po prostu nie załatwię sobie jakiejś firmy sprzątającej, która zajmie się tym za mnie. Uznałam, że w sumie, dlaczego by nie skorzystać z takich usług.

Zamówiłam profesjonalne czyszczenie dywanu

czyszczenie dywanów z Jeleniej GóryPoleciła mi ona firmę, która oferowała profesjonalne czyszczenie dywanów z Jeleniej Góry w bardzo dobrej cenie. Ona sama korzystała z ich usług już nie raz i zawsze była bardzo zadowolona. Posiadali oni fachowy sprzęt czyszczący i zawsze korzystali z ekologicznych, przyjaznych środowisku środków czyszczących. To było dla mnie bardzo ważne, dlatego jeszcze tego samego dnia zdecydowałam się zadzwonić na podany przez przyjaciółkę numer telefonu i umówić się na czyszczenie dywanu. Byłam bardzo mile zaskoczona, że nie muszę nigdzie dowozić dywanu, ponieważ bezpłatnie dojeżdżają oni do klientów w Jeleniej Górze. Umówiłam się z nimi na następny dzień, ponieważ mieli bardzo szybkie terminy, co również bardzo mi się spodobało. Następnego dnia, zjawili się oni w moim mieszkaniu punktualnie i od razu zabrali się do zleconej im pracy. Muszę przyznać, że podeszli do niej bardzo fachowo i rzetelnie.

Najpierw sprawdzili z jakiej tkaniny wykonany jest dywan, żeby wiedzieć jakie środki czystości będą do niego odpowiednie. Następnie wyczyścili go na sucho i mokro, a także wysuszyli, żeby dywan zbyt długo nie leżał mokry. Muszę przyznać, że efekt był fantastyczny. Już nawet nie pamiętałam, że miał on taki ładny, jasny kolor. Dodatkowo został on zabezpieczony przed wchłanianiem kurzu i brudu, dlatego teraz nie musiałam się martwić o jego czystość.