Hotele dla zwierzaków w Bydgoszczy

Kilka lat temu razem z moją całą rodziną z powodu sytuacji krajowej musieliśmy zmienić miejsce zamieszkania. I tak wybrałam na nowy dom wieś. Musiałam też znaleźć całkiem nową pracę, w ostateczności zdecydowałam się na założenie własnej działalności gospodarczej – hotelu dla zwierząt.

Jaki hotel dla zwierzaków wybrać w Bydgoszczy?

hotel dla zwierząt bydgoszczDlaczego wybrałam właśnie hotel dla zwierząt? Otóż zwierzęta od zawsze był moją wielką pasją i dodatkowo miałam teraz bardzo dużą działkę, co znacząco ułatwiło sprawę. Warto tutaj wspomnieć, że jeśli wpiszesz w największą i zarazem najbardziej popularną wyszukiwarkę następujące frazy: hotel dla zwierząt bydgoszcz, hotel dla zwierząt toruń, hotel dla psów toruń, hotel dla psów kujawsko-pomorskie, hotel dla psów bydgoszcz – bez żadnego problemu wyszukasz mój hotel dla zwierząt. Zlokalizowałam swój hotel w bardzo bliskim pobliżu Bydgoszczy, dlatego swoją ofertę hotelową kieruję głównie do mieszkańców bydgoszczy, ale także do wszystkich osób, które mieszkają w województwie kujawsko-pomorskim. Co ważne, przyjmujemy każdego zwierzak. Mamy już nawet spore doświadczenie z bardzo egzotycznymi klientami, którzy u nas gościli nawet kilkukrotnie. Chodzi tutaj przede wszystkim o gady, ale także bardzo egzotyczne ptaki. Gościły u nas także większe nietypowe zwierzaka, jak więdłaby czy całe stado lam. Jednak najwięcej jest u nas kotów i psów.

To właśnie do kotów i psów mamy najwięcej udogodnień, ponieważ takich klientów mamy bardzo dużo. Mamy specjalne wybiegi dla psów, ale także takie dla kotów, które są całkowicie i bezpiecznie ogrodzone. Dodatkowo dla psiaków mamy na przykład takie atrakcje, jak bardzo duży basen, czy cały tor agility. Zwierzaka jedzą według instrukcji właścicieli, psy wychodzą na spacery.

Informacje pochodzą z www.kudlateranczo.pl