Ile mogą kosztować atrakcje dla dzieci?

Kiedy tylko kończy się mroźna zimą, którą dzieci najczęściej spędzają w domach, a zaczyna się słoneczna wiosna, rodzice zachęcają dzieci do wyjścia na zewnątrz. Zima jest akurat porą roku, gdy maluchy chętnie jeżdżą na sankach i lepią bałwana, ale by tak się działo potrzebny jest jeszcze śnieg.

Dzieci potrzebują kreatywnych zabaw

dmuchane atrakcjeZresztą każda mama i każdy tato doskonale zdają sobie sprawę z chorób i wirusów panujących w ty okresie i nie pozwalają swoim dzieciom spędzać zbyt wiele czasu na dworze. Kiedy więc tylko wyjdzie pierwsze słońce, a gleba pokryje się zieloną trawą hordy dzieci wkraczają do piaskownic i na place zabaw. Co raz więcej rodziców próbuje zorganizować synom i córkom czas na świeżym powietrzu. Także przedszkola i szkoły znacznie częściej niż kiedyś organizują dmuchane atrakcje, festyny i zabawy na boisku. Kiedyś tego typu atrakcje na pikniki przeznaczone były głównie dla firm i placówek, a nie osób prywatnych w postaci rodziców. Teraz jednak coraz więcej matek i ojców dba o atrakcje na imprezy dla dzieci, wypożyczając chociaż tak zwane dmuchańce. Wielu z Was z pewnością zastanawia się jakie koszty może pochłonąć taka organizacja imprez dla dzieci na szeroką skalę. Wynajem (wraz z montażem i demontażem) niewielkiej ślizgawki dla małych dzieci to koszt około trzystu złotych. Należy wziąć jednak pod uwagę, że nie zapewni ona zabawy dzieciom na wiele godzin i może stanowić jedną z wielu atrakcji. Nieco większe atrakcje w plenerze dla dzieci – jak choćby zamki – to już koszt od pięciuset do dziewięciuset złotych za tą samą ilość czasu. Najdroższe są bardzo duże dmuchane atrakcje, w których skład wchodzą często stroje i inne akcesoria. Na nie wydamy od tysiąca do niespełna dwóch tysięcy złotych.

Wygląda na to, że najlepiej jest zorganizować tego typu zabawy przy współpracy kilku rodzin, co umożliwi rozłożenie kosztów, a dla maluchów będzie oznaczać więcej osób do wspólnej zabawy.

Organizowanie zabaw, więcej na http://zaczarowane-eventy.pl