Importer oświetlenia a specjalista

Już jako nastolatek bardzo interesowały mnie wszelkie tematy, które są związane z oświetleniem. Interesowało mnie to, jak to wszystko funkcjonuje i w ogóle. Na studiach brałem udział w przeróżnych konkursach, które wygrywałem właśnie z projektami, które dotyczyły właśnie oświetlenia.

Montowanie żarówek a importer oświetlenia LED

oświetlenie ledJuż po studiach dostałem fajną pracę, a mianowicie zacząłem pracę na wysokim stanowisku w sklepie, który działa importer oświetlenia led. Tam z tej pracy jednakże nie byłem zadowolony, jedyne co to jak się okazało montowałem w tym sklepie żarówki led, zawsze montowałem takie, jakie poleca producent, no ale cóż jak widać zbyt ambitna praca to nie była. Nie byłem z niej kompletnie zadowolony i postanowiłem poszukać sobie nowej pracy. Na szczęście tej lepszej pracy nie musiałem długo szukać. Znalazłem bardzo dobrą ofertę pracy, a mianowicie zatrudnił mnie oficjalny producent oświetlenia led u którego zacząłem pracować jako specjalista od oświetlenia. W tej pracy pracuję nadal i z każdym dniem jestem z niej coraz bardziej zadowolony. Ta praca bardzo mi odpowiada. Mam odpowiedzialną funkcję, a mianowicie nadzoruję to, jak produkowane są taśmy led. Oprócz tego także kontroluję, czy dobrze wykonane są zasilacze led i ogólnie rzecz biorąc robię tego typu rzeczy. Ta praca, jak już wspomniałem na prawdę mnie satysfakcjonuję. Nie chodzi tutaj o pieniądze, chociaż nie chwaląc się zarabiam dobrze i na zarobki kompletnie nie mogę narzekać. Chodzi mianowicie o to, że jestem szanowanym pracownikiem i wiem że robię coś ciekawego.

Zawsze chciałem piastować jakąś wyższą funkcję i swoją karierę zawodową związać właśnie z robieniem czegoś związanego właśnie z oświetlenie, a w tej firmie mam taką możliwość. Szefostwo mi ufa, a pracownicy bardzo mnie szanują. Jest to zdecydowanie idealnie dla mnie miejsce pracy.