Imprezka urodzinowa i fotobudka

Ja i moja siostra bliźniaczka właśnie kończyłyśmy 20 lat. To było niezwykłe wydarzenie. Mama stwierdziła, że zarezerwuje jakiś lokal, aby wszyscy się pomieścili, i żebyśmy swobodnie mogli dobrze się bawić.

Fotobudka tylko dla nas

fotobudkaZrobiła to pewnie dlatego, żeby mieć trochę spokoju, ale i tak, był to wspaniały gest. O, co za niespodzianka, fotobudka tylko dla nas. Od razu wskoczyłyśmy do niej z siostrą i rozpoczęłyśmy naszą imprezę. Myślę, że foto budka była nie tylko miejscem do zdjęć, ale i potajemnych pogawędek, bo wiele osób znikało w niej na dłuższy czas. Miałyśmy balony z helem, i wdychałyśmy hel, żeby śmiesznie gadać. Może i dwudziestolatki, ale wciąż jak dzieci. No ale raz się żyje i trzeba się rozerwać. Koleżanka powiedziała, że fotobudka na wesele, to konieczność i u niej, więc taką zamówi. Oj Warszawa tego dnia pękała w szwach, bo krzyczeliśmy, piszczeliśmy, i wspaniale się bawiliśmy. Przyszedł nawet chłopak który mi się podoba. Złożył nam życzenia i pocałował mnie w policzek. Aj, rumienię się strasznie, jak tylko teraz o tym wspominam. Później nawet z nim tańczyłam. Moja siostra woli starszych facetów, więc raczej nie miała w czym wybierać. Zostało jej tańczenie z koleżankami, a ja zabawiałam gości. Miałyśmy takie śmieszne okulary, z jakimiś nosami i wielkimi oczami. Każdy się śmiał i dobrze bawił. Mama zadzwoniła do nas zapytać jak przebiega impreza. Ucieszyła się, że nie musi tych hałasów znosić w domu. Ja później nakręciłam parę filmów z imprezy, aby jej pokazać. Dostałyśmy wiele prezentów, najfajniejszym z nich był chyba wielki miś, który miał około dwóch metrów wysokości. Ledwo mi się zmieści w pokoju, ale jest wypasiony. Nasza koleżanka zrobiła nam później fotorelację z zabawy, bo studiuje dziennikarstwo. Będziemy miały później co wspominać. Moja siostra miała później pecha, bo niefortunnie stanęła, i spuchnęła jej cała kostka. Siedziała potem z nogą w lodzie przez resztę wieczoru.

Gdy zabawa dobiegała końca dostałyśmy zaproszenie na wesele w Warszawie, więc mamy nadzieję, że te atrakcje prędko się powtórzą. No może poza kostką siostry.

Więcej o fotobudce na stronie http://abrakadabrafotobudka.pl