Jak uzyskać dodatkowe odszkodowanie za wypadek?

 

Jeśli miało się wypadek komunikacyjny, w którym było się osobą poszkodowaną, to można uzyskać dodatkowe odszkodowanie czy też zadośćuczynienie. Takie dodatkowe świadczenie uzyskuje się z polisy sprawcy wypadku. Walka o takie odszkodowanie samemu może być trudna. Lepiej skorzystać z pomocy profesjonalnej kancelarii, która uzyska dla Nas takie świadczenie.

Odszkodowania to specjalizacja wielu prawników

pewne odzyskiwanie odszkodowańWielu prawników specjalizuje się dzisiaj w uzyskiwaniu zadośćuczynień i odszkodowań. Osoby poszkodowane w wypadku mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy zupełnie niczego nie ryzykując. Osobie poszkodowanej należy się odszkodowanie z obowiązkowej polisy odpowiedzialności cywilnej. Jeśli jest to wypadek komunikacyjny to zawsze można wnioskować o dodatkowe zadośćuczynienie. Najlepiej rzeczywiście skorzystać z kancelarii, która oferuje pewne odzyskiwanie odszkodowań. W takim przypadku pewność jest gwarantowana poprzez płatność dopiero po uzyskaniu odszkodowania. Oznacza to, że osoba poszkodowana zupełnie niczym nie ryzykuje. Jeśli kancelaria odszkodowawcza uzyska należne odszkodowanie to z tego tytułu potrąca sobie odpowiednie wynagrodzenie. Jeśli natomiast nasza sprawa okaże się niemożliwa do wygrania to od razu uzyskamy taką informację. Co najważniejsze – w przypadku braku rezultatu – usługa kancelarii nie będzie Nas nic kosztować. Dzięki temu mamy też pewność, że prawnicy zrobią wszystko co w ich mocy, żeby uzyskać dla Nas odszkodowanie.

Podstawowe zadośćuczynienie z własnej polisy bardzo często jest tylko kroplą w morzu tego co nam się naprawdę należy. Trzeba tylko zdawać sobie sprawę, że możemy uzyskać dodatkowe świadczenie. Uzyskiwaniem odszkodowań zajmują się wyspecjalizowane w tym kancelarie. Pobierają one swoje wynagrodzenie tylko w przypadku wygranej sprawy.

Informacje znajdziecie na: https://www.eloodszkodowania.pl/