Jaki vaporizer jest godny polecenia?

Waporyzacja to proces polegający na odparowaniu substancji czynnych z ziół oraz koncentratów. Jednakże, w praktyce, waporyzatory, wykorzystywane są do pozyskiwania składników aktywnych z suszu CBD, czyli legalnej marihuany.

Najlepszy waporyzator manualny

dynavap vapcapWaporyzatory przenośne, możemy podzielić na manualne oraz elektroniczne. Różnica polega na ty, że do wykorzystania urządzenia manualnego należy użyć również zapalniczki. Jest to nieodzowne, albowiem uvaporizer manualny nie posiada żadnego mechanizmu więc do odparowania zawartości komory grzewczej potrzebne jest zewnętrzne źródło ciepła. Dynavap Vapcap to jedno z urządzeń tego typu, które szczególnie warto polecić, ponieważ nie są drogie, a przy tym dają możliwość inhalowania się parą najwyższej jakości. Wielu doświadczonych vaperów uważa iż Vapcapy są zdecydowanie lepsze od większości urządzeń eektronicznych i trudno się z tym nie zgodzić, widząc i smakując parę wodną, jaką generuje. Z wyglądu, Dynavap Vapcap, przypomina nazbyt długą lufkę lub cienką latarkę, ale na pewno ciężko powiedzieć, zwłaszcza laikowi iż ma się do czynienia z waporyzatorem. Jeżeli chodzi o cenę, to ten model kosztuje nieco ponad trzysta złotych, czyli tyle, za ile na pewno nie dostaniemy dobrego urządzenia elektronicznego. Nie ma się zatem czemu dziwić, że Vapcap cieszy się bardzo dużą popularnością. Pamiętać jednak należy, że tego rodzaju wymagają systematycznego czyszczenia, najlepiej z wykorzystaniem dedykowanych akcesoriów.

Standardowe waporyzatory podgrzewają susz dzięki specjalnemu systemowi grzewczemu, natomiast manualn, jak Dynavap Vapcap, potrzebują źródła ciepła płynącego z zewnątrz. Najlepiej jednak jeśli jest to typ żarnika lub specjalnego ogrzewacza w formie palnika, gdyż wydatnie przyspieszają proces.