Kanaoki z automatu

Przez bardzo długi czas szukałam dla siebie odpowiedniego zajęcia. Ciężko było, strasznie trudno było mi się wpasować w struktury korporacji i różnych mniejszych i większych firm. Nie było wyjścia, musiałam po prostu zająć się swoją działalnością. Tylko nie bardzo miałam pomysł na zajęcie dla siebie, długo szukałam jakiejś inspiracji.

Maszyny z kanapkami

automaty z kanapkamiPoszukiwałam inspiracji w moich dotychczasowych doświadczeniach. Długo myślałam i w końcu wymyśliłam – w pracy w biurze zawsze brakowało mi dobrej jakości kanapek, które mogłabym kupić w dowolnej porze dnia, a nie tylko wtedy, kiedy akurat Pan Kanapka był u nas w biurze. Wymyśliłam więc, że mogę zajmować się wynajmem maszyn z kanapkami. Takie automaty z kanapkami to świetne rozwiązanie do każdego biura. Na pewno najdzie się wielu chętnych, którzy skuszą się na taką pyszną kanapkę, kiedy siedzą właśnie do późnych godzin wieczornych nad jakimś ciężkim projektem. Postanowiłam, że będę takie automaty oferować do wynajmu za darmo, natomiast cały zysk z kanapek będzie wpadał do mojej kieszeni. Kluczem do sukcesu było codzienne przygotowywanie świeżutkich i pysznych kanapek i wypełnianie nimi automatów będących pod moją opieką. od razu znalazłam bardzo wielu chętnych nabywców mojej usługi i obecnie do moich klientów należy już sporo całkiem dużych firm. A moja firma cały czas się rozwija, dostarczając mi całkiem dobre pieniądze i dużo zawodowej satysfakcji.

W każdym biurze znajdą się głodni ludzie, którzy na pewno skuszą się na pyszną i świeżą kanapkę z automatu. Ważne jest jednak, aby kanapki te były jak najwyższej jakości i jak najsmaczniejsze, inaczej bowiem sprzedaż będzie marna. Również pracodawcy powinni sporo skorzystać na tym, ze znajdzie się u nich taki automat  – pracownicy nie będą marnować czasu na na szukanie jedzenia.