Królowa funku zawiesza karierę

Niezwykle smutna wiadomość dla wszystkich fanów utalentowanej funkowej wokalistki z Bydgoszczy. Gwiazda ogłosiła na swojej stronie internetowej, że definitywnie kończy ze śpiewem. Podobno poczuła się wypalona i ma już dość życia na świeczniku.

Piosenkarka będzie teraz udzielać porad prawnych!

Porady prawne onlineKarierę rozpoczęła w młodzieżowym zespole pieśni i tańca, gdzie od początku wyróżniała się na tle innych członków. Młodziutka gwiazda w wieku czternastu lat przeprowadziła się z rodzinnej Bydgoszczy do Warszawy, gdzie jej talent szlifowali najlepsi specjaliści z branży. Utalentowana nastolatka szybko wydała pierwszą płytę, która okazała się sukcesem – po kilku tygodniach pokryła się platyną i przyniosła piosenkarce ogromną sławę. Teraz na rynek wchodzi już czwarty krążek artystki, a ona sama niebawem będzie świętować dziewiętnaste urodziny. W szokującym oświadczeniu gwiazda informuje fanów, że chciałaby poświęcić się teraz karierze naukowej i pójść na studia prawnicze. Piosenkarka wybrała popularny ostatnio kierunek prawo medyczne, na który egzaminy zdała celująco – ta informacja także znalazła się w opublikowanym oświadczeniu. Artystka zawiesza karierę, ale nie pozostanie bez środków do życia. Jej menadżer ma dopilnować, by ściąganie należności za prawa autorskie do utworów przebiegało bezproblemowo, by świeżo upieczona studentka mogła w całości poświęcić się nauce. O nietypowe plany zapytaliśmy samą zainteresowaną. – Opieka prawna to jedna z najważniejszych rzeczy w dzisiejszych czasach. Od zawsze interesowała mnie ta tematyka i marzyłam, by studiować prawo. Nie chciałam odkładać marzeń na później, dlatego podjęłam decyzję o zawieszeniu kariery. Tym bardziej, że jestem w show biznesie od pięciu lat i chyba należy mi się mały odpoczynek.

Nie chcę jednak stracić kontaktu z fanami. Zachęcam do pisania, może z czasem poprowadzę jakieś porady prawne online – powiedziała ze śmiechem wokalistka. Fani jednak są załamani decyzją ulubienicy i w komentarzach pod oświadczeniem próbują odwieść ją od tej decyzji, choć ta wydaje się być ostateczna.

Czytaj więcej na: http://gpgoldwin.pl