Kubek z nadrukiem jako pomysł na prezent

W moim biurze panuje bardzo przyjazna atmosfera. Wszyscy znamy się od wielu lat i także przyjaźnimy. Często robimy wspólne wypady na miasto po pracy i także w weekendy, dlatego z okazji zbliżających się świąt postanowiłam wszystkim podarować oryginalne prezenty.

Unikalny kubek z nadrukiem na prezent

unikalne kubki z nadrukiem - cenaZ dumą mogę powiedzieć, że w mojej pracy panuje naprawdę radosna, swobodna i przyjacielska atmosfera, a kiedy zdarzają się stresowe momenty i przy pracy nad danym projektem goni nas termin, wszyscy się wspierają i pomagają sobie nawzajem. Cieszę się, że udało mi się stworzyć w mojej firmie takie zażyłe relacje. Mamy jednak mały często problemik polegający na tym, że zawsze brakuje kubków w których każdy mógłby sobie zaparzyć poranną kawę czy herbatę, dlatego wpadłam na pomysł, że podaruję moim pracownikom z okazji świąt unikalne kubki z nadrukiem – cena takich kubków jest naprawdę niska dlatego nie martwiłam się o koszta. Zamiast imion na kubkach zdecydowałam się zamówić takie z zabawnymi napisami, jak na przykład „poranka kawcia Agnieszki”, „Kubek Barona Informatyki” czy „Herbatka uroczego Tadka”. Wszystkie napisy odzwierciedlały poczucie humoru poszczególnego pracownika mojego małego biura, dlatego wiedziałam, że prezent taka forma prezentu będzie każdemu odpowiadała, zwłaszcza, że tym samym wreszcie każdy pracownik będzie miał w czym zaparzyć sobie kawkę, a jednocześnie dostanie użyteczny prezent.

Nie myliłam się, każdemu spodobał się mój prezent, a któryś z pracowników wpadł na bardzo podobny pomysł, bowiem i ja dostałam swój kubek z napisem „Kubek Królowej”! Czasami z pozoru najprostszy prezent może okazać się najbardziej trafionym i użytecznym, dlatego kiedy pragniesz bliskiej osobie sprawić dużo radości, a nie masz pomysłu na prezent – kubek może okazać się doskonałym rozwiązaniem.