Ładny pierścionek zaręczynowy w Łodzi

Jestem z Magdą już dwa lata. Przeżyliśmy razem piękne chwile. Zwiedziliśmy trochę świata i mamy wspólne pasje. Wspierała mnie również w trudnych chwilach. Bardzo ją kocham i uznałem, że już najwyższa pora, by sformalizować nasz związek. Rozmawialiśmy już o ślubie, mimo że jeszcze się nie oświadczyłem.

W Łodzi kupimy piękne pierścionki zaręczynowe

pierścionki zaręczynowe łódźMieszkamy razem w okolicach Łodzi i domu, który odziedziczyłem po dziadkach. Udało mi się w końcu otrzymać umowę o pracę na czas nieokreślony, uznałem więc że mamy zabezpieczenie finansowe. Jeśli nie uda nam się odłożyć wystarczająco dużo pieniędzy na wesele to wezmę kredyt. Do Łodzi mamy około dwudziestu kilometrów. Długo zastanawiałem się nad zakupem odpowiedniego pierścionka. Jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe Łódź oferuje szeroki wybór. Znajdziemy pierścionki ze złota, srebra czy platyny. Moja Magda nie lubi żółtego złota, postanowiłem więc kupić jej pierścionek ze złota białego. Wygląda jak srebrny. Na brylanty niestety mnie nie stać, ale wiem jak moja (jeszcze) dziewczyna lubi kolorowe kamienie. Bardzo uprzejma pani w sklepie jubilerskim pomogła mi z wyborem. Nie znam się na biżuterii. Pokazała mi przepiękny pierścionek ze szmaragdem. Jego cena również była kusząca. Kupiłem go. Dobrze, że udało mi się przynieść ze sobą pierścionek Magdy, żeby wybrać odpowiedni rozmiar. Postanowiłem się oświadczyć na wczasach nad morzem. Poszliśmy wieczorem na spacer brzegiem Bałtyku. Było bardzo romantycznie. Tak się cieszę, że zgodziła się być moją żoną.

Teraz czeka nas planowanie wesela – wybranie restauracji, sporządzenie listy gości, wybór kościoła. Moja narzeczona jest tym bardzo przejęta. Nie chce, by ktoś czuł się pominięty. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że już niedługo zostaniemy małżeństwem.