Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej

Jeśli posiada się niechcianą tkankę tłuszczową, która nie ustępuje pomimo tradycyjnych metod odchudzania, takich jak dieta i ćwiczenia, można rozważyć laserowe usuwanie tłuszczu, aby wygładzić ciało. Istnieje wiele różnych zabiegów kosmetycznych wykorzystujących technologię laserową do eliminacji nadprogramowej tkanki tłuszczowej.

Rodzaje zabiegów usuwania tkanki tłuszczowej

zabieg usuwania tkanki tłuszczowej KrakówIstnieje wiele zabiegów kosmetycznych wykorzystujących różne rodzaje laserów do usuwania tłuszczu z organizmu. Niektóre procedury są minimalnie inwazyjne, podczas gdy inne są zupełnie nieinwazyjne. Liposukcja laserowa to alternatywa dla tradycyjnej liposukcji. Podczas tej minimalnie inwazyjnej procedury specjalista wykorzystuje energię lasera do upłynnienia tłuszczu w docelowym obszarze. Tłuszcz jest usuwany przez cienką rurkę. Do wykonania tego zabiegu wymagane jest znieczulenie miejscowe. Zabieg trwa zwykle od 45 minut do godziny. Po ustąpieniu obrzęku pacjenci natychmiast widzą wyniki, ponieważ tłuszcz zostaje całkowicie usunięty. Metoda polegająca na zastosowaniu lasera Zerona stała się niezwykle popularna w ostatnich latach. Zabieg usuwania tkanki tłuszczowej Kraków wykorzystuje terapię laserową niskiego poziomu w celu namierzania i upłynniania zawartości komórek tłuszczowych. Komórki tłuszczowe pozostają, ale ich zawartość jest opróżniana i ostatecznie usuwana z organizmu. Jedną z zalet usuwania tłuszczu laserowego Zerona jest komfort pacjenta. Inną zaletą tej procedury jest brak przestojów. Skutki uboczne są rzadkie, a badania wykazały, że leczenie to jest jedną z najbezpieczniejszych metod laserowego usuwania tłuszczu. Większość pacjentów może powrócić do normalnej aktywności natychmiast po zabiegu.

To, czy pacjent będzie zadowolony z wyników laserowego usuwania tłuszczu, zależy od ich osobistych oczekiwań związanych z procedurą. Większość specjalistów lekarzy wyjaśnia, że te procedury nie mają na celu osiągnięcia dramatycznych wyników. W rzeczywistości, jeśli cierpi się na nadwagę lub otyłość, zabiegi usuwania tłuszczu często nie są zalecane.