Łódzkie salony kosmetyczne o falach radiowych

Uwielbiam wszelkiego rodzaju nowości, szczególnie jeśli chodzi o urodę. Jest w tym coś z chęci zatrzymania młodości i mimo iż wiem, że tego nie uda mi się osiągnąć, ciągle próbuję. Niestety po mamie mam ogromną tendencję do zmarszczek. Mimo iż, je toleruję, to wcale ich nie lubię i staram się coś z nimi zrobić.

Czy skuteczność zabiegów falami radiowymi jest potwierdzona?

fale radiowe łódźSłyszałam, że od kilku lat na rynku kosmetycznym istnieje zabieg falami radiowymi. Czemu nie skorzystałam z niego wcześniej? Bo moja kosmetyczka stosowała na mnie zupełnie inne zabiegi i, jak mnie poinformowała, nie mogę robić wszystkiego naraz. Gdy już wiedziała, że fale radiowe są skuteczne, wprowadziła zabieg u siebie, ale ja byłam wtedy na etapie trochę innego liftingu. Z ciekawości chciałam sprawdzić czy w wielu miejscach można zafundować sobie takie fale radiowe łódź ma prawie milion mieszkańców, liczyłam więc, że odpowiednio adekwatne do tego liczby mi wyskoczą. I wcale się nie zawiodłam. Okazało się, że fale radiowe to prawie norma w łódzkich salonach kosmetycznych, że mają udowodnioną skuteczność, ale bardzo ważne jest by robił ten zabieg profesjonalista. Poczytałam jeszcze o tym, że zabieg jest nieinwazyjny i prawie bezbolesny – oczywiście jest pojęcie względne i zależny od indywidualnej odporności na bodźce. Tak czy siak, nie znalazłam negatywnej opinii o falach radiowych, więc zapisałam się na zabieg jeszcze tego samego dnia. Oczekiwałam skutków na twarzy i brzuchu. Skoro jest to zabieg bezpieczny, to mogłam zaszaleć od razu i jak to napisali „stymulować mój kolagen” tu i ówdzie.

Moje oczekiwania trudno zaspokoić w stu procentach, ponieważ próbowałam chyba wszystkiego. Także wiem, czego mogę oczekiwać, a co w życiu się nie stanie. Po ostatnim zabiegu nie robiłam kolejnego przez ponad pół roku. Nie czułam potrzeby. Byłam zaspokojona i usatysfakcjonowana. Zadowolenie z zabiegu jest najważniejsze!