Lubię łamigłówki

Jestem osobą z nieco ścisłym umysłem. Lubię rozwiązywać różne logiczne łamigłówki. Wiem, że nie każdy lubi tak długo nad czymś główkować, ale ja mam z tego prawdziwą frajdę.

Bardzo lubię łamigłówki, widocznie lubię myśleć

łamigłówki sklepPotrafię sobie kupić grę planszową i siedzieć nad nią samodzielnie przez kilka godzin. Niektóre gry planszowe są takie specjalnie przeznaczone dla jednej do dwóch osób. Lubię sobie trochę nad taką posiedzieć, bo to mnie odstresowuje. Moi znajomi wolę raczej jak gra planszowa nie wymaga dużej ilości myślenia. Myślę, że mogą mieć z nim jakiś problem (taki żart). W każdym razie nie mam nic przeciwko spędzaniu czasu na imprezowych gierkach, ale chwilami nie mam na to ochoty i wtedy odwiedzam po raz kolejny sklep z grami planszowymi, żeby mi coś polecili, w co można grać również samemu. Przyznaję, że już ostatnio był trochę problem, bo pani mi powiedziała, że niedługo może dla mnie zabraknąć łamigłówki sklep. Okazuje się, że większość gier z oferty, właśnie tych przeznaczonych dla takich samotników jak ja, już znam. Albo je mam na swojej półce, albo pograłem na miejscu i nie przekonały mnie. Będzie trzeba chyba niedługo znaleźć sobie jakieś alternatywne hobby, bo nie wiem, co będę robił wieczorami. Mam jeszcze trochę zacięcie do sklejania modeli, ale to też nie tania rozrywka. Może też znajdę jakiś inny gry planszowe sklep. Być może tam będą mieli większy wybór po prostu. Muszę przeszukać internet, a może coś mi się wtedy wyklaruje.

Zobaczymy, co z tego będzie. Na razie mam jeszcze moje łamigłówki, które sobie od czasu do czasu rozwiązuję. Bardzo przepadam za tego typu rozrywkami i nieważne, że nie każdy jest w stanie to zrozumieć.

Więcej o łamigłówkach przeczytasz pod adresem https://www.moriongames.pl/lamiglowki-c-8.html