Mąż jest kierowcą i rozwozi tynki dekoracyjne

Krystian mój mąż jest kierowcą w sklepie budowlanym od sześciu lat. Krystian jest odpowiedzialny za dowóz kupionego towaru bezpośrednio na adres klienta. Jego praca nie jest ciężka.

Tynki dekoracyjne są ciężkie

tynki dekoracyjneKrystian lubi jeździć samochodem. Jedynym minusem jest dźwiganie materiałów budowlanych. Niektóre solidne tynki dekoracyjne są dosyć ciężkie. Tynk trawertyn jest pakowany w małych workach. Czasem mąż beton architektoniczny lub inny materiał zakupiony przez klienta musie wnieść na ostatnie piętro w bloku gdzie nie ma windy. Niestety czasem narzeka na ból kręgosłupa. Stara się zawsze przy większych zamówieniach jechać z kolegą, który mu pomaga przy wnoszeniu tynków lub paneli. Mąż dzięki temu, że pracuje w sklepie może załatwić tańszy towar dla nas lub dla kogoś z rodziny lu przyjaciół. Ostatnio Krystyna nasza ciocia robiła remont i Krystian załatwił jej tynk dekoracyjny. Ciocia zamówiła także panele dekoracyjne 3d do salonu panele Loft System również wzięła. Ciocia mieszka na dziewiątym piętrze w wieżowcu. Z wieżowcami nie ma problemów no chyba, że się zepsuje winda. W domu też robiliśmy remont wykorzystując materiały budowlane z męża pracy. Tańsze materiały budowlane to są plusy, które przy remontach są bardzo istotne. Mąż jutro idzie na urlop. Wyjeżdżamy nad morze dlatego mąż musi dzisiaj rozwieźć cale zamówienie. Podzwonił do wszystkich klientów i z każdym umówił się na konkretną godzinę. Zadzwonił przed chwilą, że około dziewiętnastej powinien być w domu. Ja powoli zaczęłam pakować swoją walizkę. Jedziemy nad morze za granice. Ma być ciepło więc pakowanie nie zajmie mi dużo czasu.

Muszę wziąć kilka sukienek i bluzek. Mąż ma się sam spakować jak wróci z pracy. Ja nie do końca wiem co ona planuje ze sobą zabrać. Dlatego teraz skupiam się na sobie.