Mezoterapia na kontuzje

Mój brat ma duże aspiracje. Marzy o tym, żeby zostać zawodowym biegaczem i jeździć na zawody skali ogólnoświatowej. Specjalizuje się w dłuższych dystansach, w zeszłym roku pojechał nawet na mistrzostwa Polski i zajął na nich wysokie miejsce.

Mezoterapia ze Szczecina dobrą techniką

mezoterapiaNależy do klubu sportowego w Szczecinie i bierze udział w wielu klubowych treningach. Trenuje codziennie i nie robi sobie przerw. Cieszy mnie jego zapał, ale martwię się o brata, bo sport wyczynowy nie jest wcale tak zdrowy jak można by się spodziewać. Niestety, podczas zawodów międzyszkolnych mój brat nabawił się kontuzji nogi i ma problemy z bieganiem przez dolegliwości bólowe i napięcie w mięśniu łydki. Nie wiedzieliśmy, jak można pomóc, lekarz klubowy zalecił mu odpowiednie masaże i rehabilitację, jednak nie przyniosło to za bardzo efektu. Niedawno zatrudnił mnie salon kosmetyczny, który oferował między innymi takie nowoczesne zabiegi jak mikrodermabrazja i kriolipoliza. Pracowałam jako kosmetyczka i zdobywałam przydatną wiedzę. Pomyślałam, że bratu mogłaby by pomóc mezoterapia Szczecin, bo jest to naprawdę dobra technika. Rodzina byłą pełna wątpliwości, czy sesje, które robi gabinet kosmetyczny,mogą pomóc na kontuzjowaną nogę, jednak powiedziałam, że nie zaszkodzi spróbować, sama będę przeprowadzać zabieg. Po pierwszej sesji nie było widać efektów i rodzina stwierdziła, że to bez sensu, ale udało mi się namówić brata na jeszcze kilka sesji i w końcu moje starania zaczęły coś zmieniać.

Z nogą było już lepiej, skurcze ustawały, ból zaczął stopniowo odchodzić w niepamięć. Mezoterapia jest techniką, która jest także stosowana w medycynie konwencjonalnej.