Modeling i fotografia artystyczna

Nazywam się Małgosia. Zawsze marzyłam, żeby zostać modelką, dlatego postanowiłam przeprowadzić się do Warszawy, ponieważ jest tam więcej perspektyw. Znalazłam sobie pracę w biurze, ale w wolnym czasie szukałam ofert dla modelek.

Fotografia artystyczna moim konikiem

fotografia artystycznaOdezwało się do mnie studio fotograficzne, które było zainteresowane moim portfolio i zostałam zaproszona na spotkanie. Pojechałam zaraz po pracy na umówione spotkanie. Przywitała mnie bardzo elegancka kobieta i zaprosiła do swojego biura. Zapytała czy interesuje mnie fotografia artystyczna, ponieważ uważa, że mam taki typ urody, dzięki któremu idealnie się do tego nadaję. Oczywiście potwierdziłam, że taka fotografia artystyczna jak najbardziej wchodzi w grę i jestem zainteresowana. Kobieta dużo mi opowiedziała o tym jak działa studio fotograficzne, którego jest właścicielką. Zaproponowała mi także zdjęcia próbne, co mnie bardzo ucieszyło, bo będą robione w profesjonalnym studio. Z fotografem bardzo dobrze mi się pracowało i nie byłam w ogóle skrępowana. Kobieta powiedziała do fotografa, żeby zrobił mi jeszcze dodatkowe zdjęcia, bo przysłali zlecenie i potrzebna będzie fotografia biznesowa a uważa, że będę się nadawała. Wyszłam stamtąd bardzo zadowolona, nie spodziewałam się, że to studio fotograficzne zaproponuje mi pracę.

 

Wiem, że decyzja o wyprowadzce do Warszawy była zdecydowanie trafna. Od razu zadzwoniłam do rodziców, żeby im o wszystkim opowiedzieć. Mama była zadowolona i powiedziała, że od razu zadzwoni do cioci, żeby jej wszystko opowiedzieć.