Modne i komfortowe narożniki

Modne wyposażenie może być najlepszą wizytówką całego mieszkania, pod warunkiem, że w parze z atrakcyjnym designem idzie także funkcjonalność. Szybko można się przekonać, że takich ofert nie brakuje. W salonach meblowych można wyszukać wiele oryginalnych a zarazem wygodnych projektów. 

Designerski narożnik Galaxy od producenta

narożnik galaxy dDuże znaczenie w urządzanych pomieszczeniach mają meblowe wypoczynkowe, ponieważ to one odpowiadają za komfort wypoczynku, a często też za odpowiednią jakość snu. W zależności od indywidualnych preferencji wybierane są różnego rodzaju kanapy, narożniki i sofy. Do kompletu warto dobrać pufy oraz fotele. Nowoczesny narożnik Galaxy D gwarantuje nie tylko wysoki komfort, ale także fenomenalny design. Dużym atutem są wygodne siedzisko oraz idealnie wyprofilowane oparcia. Wymagający użytkownicy zwrócą też na pewno uwagę na szerokie podłokietniki. Wysokiej jakości narożnik, który przeznaczony jest również do spania wyposażony jest w system ułatwiający rozkładanie oraz pojemne schowki na pościel. Na klientów czeka szeroka gama kolorystyczna tkanin – dostępne są nie tylko różne kolory, ale także wiele faktur materiałów obiciowych do wyboru. Atrakcyjnego charakteru dodają ozdobne i starannie wykonane pikowania, które wykonane są zarówno na siedzisku, jak i na oparciach. Duży narożnik, który z wykończony jest z każdej strony tkaniną doskonale nadaje się do salonu, wyeksponowany w widocznym miejscu aranżacji.

Oryginalne meble tapicerowane cieszą się niezmienną popularnością. Nowoczesne modele można wkomponować do pokoju dziennego, sypialni czy do pokoju młodzieżowego – w zależności od potrzeb oraz gustu. Szeroki wybór wariantów stylistycznych i tkanin obiciowych pozwala na idealne dopasowanie mebla do konkretnego wnętrza.