Najlepsze rolety do hotelu

Jak bardzo niewygodne bywają rolety przekonaliśmy się od początku otwarcia hotelu, dlatego też po renowacji i zmianie wyposażenia postanowiliśmy zmienić wyposażenie pokojów. Zasłony rolowane miały być zastąpione w całości przez rolety plisowane, które należą do znacznie wygodniejszych i bardziej komfortowych zasłon regulowanych do okien.

Plisy okienne do pomieszczeń hotelowych

rolety plisowane zgierzPlisy są bardzo podobne do standardowych rolet oraz do żaluzji okiennych, aczkolwiek podobieństwa są najczęściej tylko na poziomie wyglądu. Dobre plisy znacznie lepiej blokują dostęp światła do pomieszczenia w którym są założone, aczkolwiek pozwalają na regulację na poziomie niemożliwym dla żaluzji czy rolet. Bardzo wygodną jest możliwość zsunięcia rolety w dół tak by nadal zasłaniała wnętrze pomieszczenia, ale by można było wpuścić do środka więcej światła z zewnątrz. Dla wielu potencjalnych nabywców, w tym i dla nas, ogromną zaletą jest fakt iż niemal każdy market budowlany ma w ofercie rolety plisowane Zgierz ma takich marketów przeszło trzy, więc wybór jest bardzo duży. Najbardziej wymagający nabywcy, którzy nie zadowalają się ofertami sklepów mających plisy w ofercie korzystają najczęściej z ofert sklepów internetowych samych producentów rolet i plisów. W sklepach producentów można bowiem znaleźć najbardziej niestandardowe odmiany owych rolet, zarówno pod względem wykonania jak i wielkości.

Coraz więcej producentów oferuje możliwość wykonania plisowanych rolet z własnymi nadrukami, które pozwalają na bardzo efektowne ozdobienie pomieszczenia. Do potrzeb hotelowych wystarczały nam jednak najbardziej podstawowe wersje plisów zaciemniających, w wariancie na stałe mocowanym do ramy okiennej. Wymagał on co prawda zamocowania prowadnic rolet w ramie okiennej, aczkolwiek montaż nie należał do szczególnie wyczerpujących zadań.