Namioty na dożynki

Nasza miejscowość dwa razy w roku organizuje różne imprezy, z okazji dożynek, lub majówki. Zawsze staram się angażować, i pomagać wszystkim, bo lubię widzieć, jak wszystko powstaje od podszewki. A poza tym dzięki temu zawsze jestem w centrum wydarzeń. Lubię pomagać organizatorom, bo zawsze mają dużo na głowie.

Namioty na majówkowy festyn

wynajem namiotów krakówPrzydzielono mi ważną funkcję, miałam zajmować się załatwieniem jak najtańszych mebli na tę imprezę. W ich skład wchodziła przede wszystkim scena. Zawsze nasz wójt rozpoczyna festyn od kilku słów na scenie, i opowiada, co czeka nas na dzisiejszej zabawie. Scenę udało mi się załatwić, od firmy, z którą współpracujemy już od lat. Moją rolą był też wynajem namiotów Kraków miał w swojej ofercie kilka firm, które się tym zajmowały. Jednak ja musiałam znaleźć taką, aby nie przekroczyć budżetu przeznaczonego na tę zabawę. To już było trochę cięższe. No a namioty były koniecznością, bo goście zawsze muszą gdzieś usiąść, żeby się napić, albo coś zjeść. No i oczywiście odpocząć od tańca, który też był przewidziany w planie tej rozrywki. Namiot to absolutna konieczność, bo bardzo często zdarza się tak, że na tych festynach pada deszcz. To jakaś zmora, dopadł nas taki pech, że praktycznie zawsze pada. Żeby nie odwołać imprezy, konieczne są namioty. Wtedy każdy może się pod nimi schować, posiedzieć, i przeczekać, aż przestanie padać. I później znów tańczyć, gdy deszcz ustąpi. Zajmowałam się więc telefonami przez resztę dnia.

Po kilku telefonach, już traciłam nadzieję, że uda znaleźć się coś sensownego, w odpowiedniej cenie. Każdy życzył sobie bajońskich sum. Na to nie mogliśmy sobie pozwolić, w końcu to zwykły namiot, a kosztowałby więcej niż cała impreza. Na szczęście, gdy już się poddawałam, znalazłam super firmę, która uratowała naszą zabawę przed katastrofą.