Nasz hotel dostał wyróżnienie

Jestem kierownikiem jednego z hoteli na Mazurach. Jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy i wykonuję go jak najlepiej umiem. Ostatnio nasz hotel wygrał w plebiscycie na najlepszy hotel przyjazny rodzinom oraz zdobył wyróżnienie w kategorii „hotel roku”. Jestem z tego powodu naprawdę szczęśliwa.

Usługi hoteli na Mazurach mają wysoki poziom

hotel dla dzieci na mazurachNa tę nagrodę i wyróżnienie pracowali wszyscy pracownicy w hotelu, a więc wszyscy jesteśmy jednakowo dumni, że wspólnie udaje nam się tak prowadzić hotel, że goście wspominają pobyt u nas bardzo dobrze i są zadowoleni z usług, które im oferujemy. Myślę, że hotele na Mazurach są naprawdę świetne i nie jest trudno znaleźć u nas miejsce, w którym usługi będą dobre. Jednakże, wiele z hoteli nie jest dobrze przystosowane do przyjmowania rodzin oraz zbytnio skupiają się na swoich usługach związanych ze spa zamiast proponować klientom poznanie przepięknej natury naszego regionu. Myślę, że jeżeli kogoś interesuje hotel dla dzieci na Mazurach to rzeczywiście nasz hotel będzie idealnym wyborem. W hotelu przykładamy dużą uwagę do tego dzieci, tak samo jak rodzice, mieli zapewniony szereg atrakcji. W weekend zawsze odbywają się u nas różnego rodzaju zajęcia z wyszkoloną kadrą – tematyka często się zmienia, tak by nie było tak, że jakieś dziecko trafi dwa razy na to samo. Mamy oczywiście też przygotowane dla nich takie atrakcje jak bezpieczny plac zabaw czy boiska do piłki nożnej i kosza.

Będziemy dalej starać się wykonywać naszą pracę z taką dokładnością jak wcześniej i nie zamierzamy mniej się przykładać. Te wszystkie dobre opinie sprawiły, że chce nam się jeszcze bardziej i mamy zamiar podnieść poprzeczkę. Również właściciele hotelu są bardzo zadowoleni z osiąganych przez hotel wyników i zaczęli jeszcze więcej inwestować by utrzymać naszą pozycję na rynku hotelarskim.