Nieszablonowy kubek urodzinowy

 

Ostatnio miałem wybrać się do mojego dobrego kolegi na urodziny. Z jednej strony to super informacja, bo przecież zwiastuje ona fajną imprezę, z drugiej jednak strony człowiek zazwyczaj staje przed sporym dylematem dotyczącym prezentu dla jubilata. W przypadku płci męskiej sprawa zazwyczaj jet oczywista ponieważ większość gości decyduje się na zakup trunków wysokoprocentowych. Natomiast tym razem postanowiłem trochę bardziej ruszyć głową i zdecydowałem się na kubek z nadrukiem.

Kubek, który może okazać się dobrym pomysłem na prezent

kubek z nadrukiemMogłoby się wydawać, że takie prezenty jak kubek wyszły z mody w czasach, kiedy wszyscy byliśmy w szkole podstawowej i musieliśmy dawać sobie upominki z okazji nadchodzących świąt. Wtedy też taki przedmiot był postrzegany jako najgorszy możliwy pomysł i jednoznacznie oznaczał to, iż nadawca niezbyt nas lubi, gdyż za bardzo się nie wysilił. Jednak ostatnio pomyślałem, że taki kubek z nadrukiem to wcale nie musi być symbol kiczu i żenady, a może stanowić naprawdę fajny, zindywidualizowany, a przede wszystkim praktyczny prezent, który znajdzie swoje zastosowanie w codziennym życiu. Chłopak, do którego zostałem zaproszony na urodziny bardzo interesuje się fantastyką, jest recenzentem gier komputerowych i ostatnio zmienił firmę, w której pracuje. Dlatego też nowa rzecz w nowym miejscu zawsze się przyda.

Postawiłem na kubek termiczny. Z jednej strony widniało oblicze Wiedźmina, gdyż to jego ulubiona postać, a z drugiej strony było imię, a także śmieszna sentencja, którą Dawid często cytuje. Myślę, że taki prezent to naprawdę fajna rzecz, której obdarowany nie odbierze jako brak pomysłowości, a właśnie doceni fakt, iż nadawca musiał  na chwilę pochylić się nad takim pomysłem. Dawid był zachwycony.