Niezawodna Gazela Rometa

 

Dla większości osób jazda na rowerze jest przyjemna i pozwala dbać o naszą kondycję. Jeżeli raz na czas do pracy zamiast samochodem udamy się rowerem, to na pewno na dobre nam to wyjdzie. Wystarczy mieć dobry model roweru.

Co wyróżnia Gazelę 4 od innych modeli?

romet gazela 4Rowery mają zastosowany różny osprzęt w zależności od ich przeznaczenia. Rower miejski będzie dość nisko osadzony i znajdziemy w nim koszyk na kierownicy. W modelu górskim występują szerokie, duże koła, które zwiększają przyczepność do nierównego podłoża, a modele trekingowe będą posiadały pełne wyposażenie turystyczne. Rower Romet Gazela 4, to świetny rower dostosowany do długich wypraw miejskich, lub krajoznawczych wycieczek. Możemy je zabrać na rodzinną wycieczkę poza miasto, albo jeździć na nich do pracy. Mają one dość wszechstronne zastosowanie i z tego względu są często poszukiwane przez klientów. Ich pełne wyposażenie obejmuje praktyczny bagażnik na tylnym kole z mozliwością zawieszenia dwóch toreb podróżnych, aluminiowe błotniki i osłona na łańcuch oraz niezastąpiona podpórka. Gazela 4 jest przeznaczona dla kobiet, gdyż posiada ramę damkę, która ułatwia wsiadanie i schodzenie z roweru. Wspornik kierownicy umożliwia optymalne ustawienie jej wysokości, przez co możemy na rowerze jechać w pozycji wyprostowanej, co jest bardzo korzystne dla naszych pleców. Także siodełko posiada regulację, a więc dostosujemy wysokość roweru do naszego wzrostu. Żeby jazda na tym rowerze była przyjemnością, producent wyposażył go w dwadzieścia jeden przerzutek.

Gazela wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrym jakościowo osprzętem, lekką ramą i świetnie wyprofilowaną kierownicą. Mocne amortyzatory z manualną regulacją i dość duże koła, są cechą rozpoznawczą tego modelu. Rower Romet kupimy już za niecałe dwa tysiące złotych.