Nowa pompa cieplna

Kilka lat temu, dokładniej będzie to już mniej więcej siedem do dziesięciu lat temu postanowiłam, że założę całkiem nową działalność gospodarczą, która będzie opierała się przede wszystkim na sprowadzaniu z zagranicy naszego kraju nowych i używanych pomp ciepłowniczych.

Nowe i nie tylko wydajne cieplne pompy

pompy ciepłaNa wskazany wyżej czas przypada największa popularność takich pomp ciepłowniczych. Była to pewnego rodzaju nowość w naszym kraju i dlatego też postanowiłam, że zajmę się sprowadzaniem takich właśnie przedmiotów z zagranicy. Chodziło tutaj przede wszystkim o fakt, że zastosowano takie pompy ciepła w nowoczesnym kotłach do ogrzewania centralnego. Na mieszkańców naszego kraju zaś został nałożony specjalny obowiązek, który nakazywał wymianę starych kotłów, które podyktowana była faktem tego, że panował wielki smog, który uniemożliwiał normalne funkcjonowanie, pozbyć się można go było tylko dzięki zastosowaniu specjalnych kotłów, które emitowały dużo mnie szkodliwych spalin i innych związków do środowiska naturalnego. Takie kotły każdorazowo musiały być wyposażone we specjalną pompę ciepła. Postanowiłam, więc, że będę je sprowadzać, bo może to okazać się bardzo dobrym pomysłem. I tak właśnie było. Bardzo szybko otrzymałam ogromne zamówienia na nowe i używane pompy ciepła o specjalnych parametrach, takie które bez problemu mogły być użyte w kotłach nowego typu. Udało mi się wszystko dostarczyć w terminie, jeśli chodzi o pierwsze zmówienia – choć nie była to łatwa sprawa.

Teraz moja firma stała się jedną z największych w skali całego kraju. Tworzymy przede wszystkim ogromne magazyny, gdzie mogą być przechowywane nowe i używane pompy ciepłownicze, które potem sprzedajemy głownie producentom piecy – kotłów nowej generacji w Polsce.