Obrączki ślubne na zamówienie

Przygotowania do ślubu syna były tak zajmujące, że niemal nie było czasu na zajęcie się czymkolwiek innym. Wynajęcie sali, przygotowanie wesela, lista gości, rzeczy do zrobienia mnożyły się tak szybko, jak szybko wykreślaliśmy je z listy. Nic więc dziwnego iż temat obrączek pojawił się w dość późnym momencie.

Złote obrączki na zamówienie

obrączki z Wrocławia na zamówienieW naszej mieścinie było kilku złotników, robiących obrączki ślubne, ale syn uparł się by były szczególne i niepowtarzalne. Po kilku dniach okazało się że żaden z lokalnych zakładów nie jest w stanie wykonać jego zamówienia na czas, lub też nie miał odpowiednich narzędzi czy umiejętności by zrobić dość skomplikowany wzór, jaki syn sobie zażyczył, więc zaczęliśmy szukać dalej. W końcu trafiliśmy na dość renomowany zakład wykonujący obrączki z Wrocławia na zamówienie. Był dość polecany, więc wybraliśmy się tam z synem. Dobre opinie nie okazały się przesadzone, bo zakład miał w ofercie bardzo dużo najróżniejszych rodzajów obrączek. Od pozłacanych po faktycznie złote, zarówno najprostsze, jak i grawerowane, czy też robione wedle wzoru klienta. Syn przez dłuższy czas rozmawiał ze sprzedawcą, przedstawiając mu swój projekt unikatowej obrączki i konsultując wszelkie możliwości. Obawiałem się że znów okaże się iż wykonanie jest zbyt czasochłonne, ale wyszliśmy stamtąd zadowoleni, bo złotnik oznajmił iż projekt syna jest jak najbardziej do wykonania w wyznaczonym terminie, a możliwe że nawet wcześniej.

Sprzedawca z zakładu powiadomił syna telefonicznie iż zamówienie jest gotowe tydzień przed ślubem. Obrączki były wykonane bardzo dokładnie, z precyzyjnym zdobieniem i grawerunkiem na wewnętrznej stronie, dokładnie tak jak syn sobie życzył. Również rachunek, jaki złotnik wystawił, nie był zbyt wygórowany, więc był to dodatkowy powód do zadowolenia.