Odwiedzam wypożyczalnię rowerów elektrycznych

Znajomi co roku organizują wypady poza miasta i przemierzają spore ilości kilometrów. Ja nigdy się z nimi nie zabierałam, ponieważ nie mam odpowiedniego sprzętu a nie stać mnie na zakup nowego.

Wypożyczamy rowery elektryczne

rowery elektryczneTego lata było inaczej. Iwona powiedziała mi, że w mieście jest wypożyczalnia, gdzie można dostać roweru focus, które idealnie nadają się na takie wypady. Podobno mają tam też hamulce magura hs11 oraz wiele innych niezawodnych marek. Jeżeli chodzi o rowery to ja się na tym nie znam, ale ufam Iwonie, bo ma najlepszy rower elektryczny i zna się na tym całym sprzęcie. Nie chciałam tym razem sama zostać, gdy moi wszyscy znajomi świetnie się bawią w trasie. Pojechałam do tej wypożyczalni, by zobaczyć jakie mają tam rowery. Dostępne były liczne najwyższej jakości rowery elektryczne, które można wypożyczyć za niewielkie pieniądze. Od razu zdecydowałam, że tym razem i ja ze wszystkimi pojadę i wypożyczę rower elektryczny. Na pewno Marcin się zdziwi, bo już od jakiegoś czasu przestał się pytać czy z nimi pojadę. Facet, który jest właścicielem tej wypożyczalni zaoferował mi rowery focus i stwierdził, że na pewno będę zadowolona z podróży, która musi być dość komfortowa przy takiej ilości kilometrów. Zachwycona byłam jego poradą. Widać, że facet zna się na rzeczy i jest bardzo pomocny. Wypożyczyłam rower elektryczny, którym wyruszę z całą ekipą na wycieczkę. Iwona była ze mnie dumna, że w końcu się zdecydowałam i powiedziała, że będzie się mną opiekowała podczas całej podróży. Do przebycia mamy ponad dwieście kilometrów.

Dobrze, że zdecydowałam się na rower elektryczny, ponieważ dzięki temu na pewno dam radę. W dniu wyjazdu byłam szalenie podekscytowana i nie mogłam się już doczekać aż wyjedziemy. Mam jeden plecak, w który się spakowałam. To wystarczy na pewno.