Ogranizacja wesela dla młodej pary

Prowadzę od kilku lat niewielki biznes. Zajmuje się urządzaniem różnych imprez okolicznościowych.  W dużej mierze organizuje śluby, a dokładniej mówiąc wesela. Mam dość spore doświadczenie zawodowe w tej kwestii i wiem już co mam robić. Na swoim koncie mam już zorganizowane około dwudziestu wesel. To dość sporo. Klienci to wiedzą i dlatego tak ochoczą się do mnie zgłaszają.

Firma od organizowania wesel

wesela PasłękTak w ciągu roku średnio organizuję tak sześć wesel. W mieście jest też parę osób, które prowadzą podobną działalność do mojej więc mam tam konkurencje. Nie wszyscy decydują się na mnie. Pewnie głównie chodzi o cenę. Ja ma  wszystko wycenione moim zdaniem na przystępnych cenach. Poza tym jeśli ma być dobrze i ładnie wszystko wyglądać to musi coś to kosztować. Nikt z tej branży nie będzie robił tego pół darmo, też musimy jakoś zarobić na życie. Ja przyjmuję taką zasadę, że biorę bezzwrotną zaliczkę za przygotowanie wesela. Jest to dwadzieścia procent całości. Muszę się jakoś zabezpieczyć, na wypadek gdyby para młoda się wycofała, albo gdyby odwołano ślub. Dość popularne są nowoczesne wesela Pasłęk jest miastem gdzie ma liczne parki, w których państwo młodzi chcą mieć wesela. Urząd nie robi z tym żadnego problemu. Łatwo uzyskać pozwolenie, by przeprowadzić ślub w parku. Tam jest wspaniały widok, że wesele musi być idealne. W większości organizuję właśnie wesele w plenerze. Wszystko można tak przygotować jak gdyby było to organizowane w restauracji lub gdzieś w budynku. Teraz właśnie dostałam nowe zlecenie przygotowania wesela na 250 gości. Czeka mnie sporo pracy, ale mam już pewien schemat działania i zawsze się on sprawdza, więc będzie dobrze. To wesele właśnie ma być w plenerze.

Od jakiegoś czasu organizuję wesela. Ludzie coraz częściej zwracają się o pomoc w przygotowaniu swojego wesela do osób trzecich. Wolą by ktoś inny się tym zajął. To sporo pracy. Dlatego tak z powodzeniem prowadzę ten biznes. Coraz więcej zgłasza się do mnie klientów.