Oklejanie samochodów czy szyld reklamowy?

Wiele osób chcąc się wypromować zastanawiają się gdzie podstawić szyldy reklamowe. Jest to niezwykle istotne ponieważ spory, które nie są uważane za istotne często mają bardzo negatywny wydźwięk.

Czy oklejanie samochodów to dobre rozwiązanie?

oklejanie samochodówNie można jednak zdać się ze wszystkim na tak zwane „jakoś to będzie”. Kwestie postawienia szyldu reklamowego są niezwykle istotne. Jak opowiada pan Karol, który kilka lat temu wbrew połowie osiedla postawił szyld reklamowy. Był on miejscowym producentem jajek, więc zależało mu na tym, by towar schodził na bieżąco. Mieszkańcy osiedla, w szczególności wyższych pięter byli bardzo niezadowoleni z szyldu, jednak postanowili jeszcze nie walczyć. Cała afera zaczęła się w momencie, gdy pan Karol stwierdził, że szyldy podświetlone dają dużo lepsze efekty, ponieważ dodatkowo są one oświecane. W takim wypadku mieszkańcy, którym światło wpadało do środka do mieszkań zaczęli strajkować. Mieli dosyć tego, że zarząd administracji jest głuchy na ich prośby, ponieważ nie będzie pogrążał lokalnego przedsiębiorcy, a także swojego serdecznego kolegi. Mieszkańcy nie pozostawili tego w takim stanie, więc udali się do pana Karola. Jak mówi codzienne miał delegacje pod biurem, które wykrzykiwały mu różne rzeczy, jednak był głuchy na tak zwany głos ludu. Mieszkańcy stworzyli własną kampanię na temat sprzedaży jajek przez pana Jacka. Starali się wykazywać nieprawidłowości, złe traktowanie kur niosek. Ich kampania nabrała rozpędu, a obroty ze sprzedaży jajek spadły o dwadzieścia procent. Gdy wskaźniki spadały coraz niżej pan Jacek zdecydował się na demontaż szyldu i przeniesienie go. Jak mówi dokładne oklejanie samochodów w Krakowie byłoby lepszą metodą i to bez starty dla firmy.

Dzięki temu, tam gdzie znalazł się samochód, tam była reklama. Dzięki temu taka promocja mogła docierać do coraz większego grona odbiorców, co na pewno jest świetnym rozwiązaniem.