Oryginalne pokrowce na Samsunga

Nowe telefony nie są sprzedawane z pokrowcami, gdyż nie są one stałym wyposażeniem. Każdy sam decyduje czy chce zabezpieczyć swój aparat przed uszkodzeniami czy też nie. Nie mniej jednak wielu użytkowników poleca ich zakup, ponieważ często stanowią jedyną ochronę.

Dopasowany pokrowiec na Samsunga

etui do telefonów samsung a50Elektronika ma to do siebie, że jest bardzo delikatna i wrażliwa na uszkodzenia, nie wspominając już o wilgoci. Dotyczy to również telefonów, które posiada prawie każdy z nas, gdyż są one szczególnie narażone na upadki. W większości przypadków pokrowiec jest w stanie osłonić telefon przed pęknięciami czy zarysowaniami obudowy lub wyświetlacza, ale nie ochronią wilgocią. Każdy telefon wrzucony do wody dozna większego lub mniejszego uszczerbku, ale nie każdy upadek z wysokości kieszeni czy stołu, będzie oznaczać kosztowną naprawę. Jeżeli telefon jest osłonięty dopasowanym etui, to ryzyko uszkodzenia jest znacznie mniejsze. Etui do telefonów Samsung a50 powinno posiadać idealnie wycięte otwory na przyciski, aparat i wyjścia, które znajdują się z przodu, tyłu i z boków. Wybierając oryginalne etui marki Samsung, mamy pewność, że będzie ono idealnie pasować, jednakże będzie też dość drogie. Alternatywą mogą być pokrowce dostępne w wielu sklepach z akcesoriami do telefonów, które są dedykowane poszczególnym modelom. Silikonowe pokrowce przeważnie są przeźroczyste i też najtańsze, natomiast plastikowe czy metalowe mają zastosowane przeróżne nadruki, gdyż często etui personalizuje telefon.

Pokrowiec na telefon marki Samsung wcale nie musi wiele kosztować, ponieważ w sprzedaży znajdziemy wiele modeli etui dedykowanych poszczególnym modelom bez znaczka Samsung. Jeżeli tylko są dopasowane, to będą doskonale chronić aparat przed uszkodzeniami.