Pomady i produkty do włosów Reuzel

Jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w świecie męskich kosmetyków do pielęgnacji włosów jest marka Reuzel. Przyciąga nie tylko dobrymi kosmetykami, ale i ciekawą szatą graficzną. Bowiem wszystkie kosmetyki tej marki kojarzone są głównie z postaci prosiaka, który jest główną ozdobą wszystkich opakowań. Co więcej w tłumaczeniu na język polski słowo reuzel oznacza nic innego jak smalec.

Jaką pomadę do włosów wybrać?

reuzel pomadaDostępne jest kilka rodzajów pomad. Dzięki temu każdy mężczyzna może wybrać produkt, który odpowiada jego indywidualnym potrzebom. Kosmetyki mają różne składy, zapachy, konsystencje i wykończenia. Reuzel pomada włóknista – charakteryzuje się lekką konsystencją. Oprócz tego pozostawia na włosach matowe lub półmatowe wykończenie. Z pewnością jest to kosmetyk, który sprawdzi się u mężczyzn którym znudziły się błyszczące, przyczesane na gładko włosy. Dzięki temu, że pomada jest matowa, staje się kompletnie niewidoczna, a jednocześnie utrzymuje włosy w jednym miejscu przez cały dzień.  Najbardziej rozpoznawalna i najpopularniejsza pomada Reuzel to produkt w różowym opakowaniu  czyli pomada woskowa. Ten produkt zapewnia średni połysk na włosach i  mocne usztywnienie. Sprawdzi się dobrze u mężczyzn, którzy potrzebują mocnego utrwalenia swojej fryzury przez wiele godzin. Woskowa pomada nie zasycha na włosach więc tym samym nie tworzy w ciągu dnia nieestetycznie wyglądającej skorupy. Trzeci typ to pomada wodna. Ta pomada charakteryzuje się mocnym chwytem i błyszczącym wykończeniem.

Na pewno najlepiej sprawdzi się u fanów klasycznych fryzur, mocno podkreślonych i zaczesanych na gładko. Pomady można stosować zarówno na włosy wilgotne jak i suche. W ciągu dnia bez problemu fryzurę można poprawiać lub zmienić bez konieczności dokładania produktu. Pomada utrzymuje się na włosach do pierwszego mycia.