Pompę do betonu kupić nową czy używaną?

 

Otwierając firmę budowlaną, musimy niezwłocznie wyposażyć się w dobry i markowy sprzęt, bez którego nie uda nam się zrealizować żadnego kontraktu. W obecnych czasach wielu rzeczy nie wykonuje się już ręcznie, a mieszanie betonu w taczce i wylewanie go z wiadra jest dobre podczas prac w ogródku działkowym, gdy chcemy wmurować słupek.

Kto zajmuje się sprzedażą pomp do betonu?

pompa do betonu na sprzedażStawiając wysokie budynki, beton należy dostarczyć do odpowiednio wysokich miejsc, gdyż nawet w wieżowcach ze szkła, stropy i podłogi wykonane są z odpowiedniej mieszanki betonu. Zamawiając beton z betoniarni, nie musimy martwić się tym, czy odpowiednio wykonaliśmy mieszankę, jednak będziemy musieli go dostarczyć w odpowiednie miejsce. Dlatego trzeba będzie kupić pompę, która wtłoczy mieszankę w stosowne miejsce. Jeżeli interesuje nas pompa do betonu na sprzedaż to poszukiwania najlepiej zacząć w naszej okolicy. Pozwoli nam to uniknąć problematycznego transportu z drugiego końca kraju. Często pompy osadzone są na dużych podwoziach, co pozwala na połączenie ich z wysięgnikami, a to z kolei zapewnia najwyższy możliwy komfort pracy, na jaki tylko możemy się zdobyć podczas prowadzenia takiej działalności. Pompy, które będziemy oglądać muszą posiadać odpowiednie parametry techniczne oraz być w bardzo dobrym stanie, chyba, że szukamy sprzętu, który będziemy samodzielnie remontować i odnawiać.

Posiadając w naszej firmie dobrego mechanika, możemy pokusić się o takie rozwiązanie, dzięki któremu znacznie obniżymy koszty. Na pewno jacyś przedsiębiorcy będą chcieli pozbyć się sprzętu, którego nie będą umieli samodzielnie naprawić, a nam uda się to zrobić. Wtedy koszty takiej inwestycji mogą spaść kilkukrotnie, jednak zawsze jest to związane z pewnym ryzykiem podczas eksploatacji.